x-kom hosting

Używany laptop do gier

St05xd
utworzono
utworzono

Witam poszukuję używanego laptopa do gier do 3500zł i znalazłem takiego acera aspire v5 czy jest coś wydajniejszego w tej cenie? Czyli np. Z gtx 1050 ti?

Prosaid
komentarz
komentarz

Jakie gry masz zamiar grać? 3500 zł to już nie dużo do nowego z GTX1050 :)

St05xd
komentarz
komentarz

W csa bfa i czasami fife i dużo więcej gier. Znalazłem ofertę z nowym acer aspire tym co pisałem za 3200zł! A czy warto w takiego laptopa iść czy lepiej takiego z gtx-em 960m?

A czy do tego aspire mogę dołożyć dysk ssd na slocie m2?

Prosaid
komentarz
komentarz

Podasz do niego link :) jak GTX1050 lub ti za 3200 to bardzo dobra cena

TooH
komentarz
komentarz

Zapytaj jaka karta graficzna . 

St05xd
komentarz
komentarz

To gtx 1050 chyba

TooH
komentarz
komentarz

 Opłacać sie opłaca ;) za taką cene i do tego gw 
Własnie do niego napisałem :D  bo tez jestem zainteresowany . 
Mieszkasz gdzies blisko ? obok tego lombardu ?

St05xd
komentarz
komentarz

Jest dużo takich ofert ale ja mieszkam we Wrocławiu a nie w Bielsku Białej a laptopa kupuje dopiero za miesiąc więc chciałem przeglądnąć wstępne oferty

Prosaid
komentarz
komentarz

Wróć tydzień przed zakupem :)

St05xd
komentarz
komentarz

Zrobię tak jak pisał prosaid bo po prostu chciałem sprawdzić wstępne oferty

Prosaid
komentarz
komentarz

Za miesiąc może sie dużo wydarzyć :)

St05xd
komentarz
komentarz

Stety lub nie

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Po prostu podbij temat bliżej zakupu 

  • 4 tygodnie później...
St05xd
komentarz
komentarz

Wracam więc tak chciałbym laptop do grania lub mini komputer do gier. Lecz preferuje to drugie. Cena to do 3500zł z monitorem. Widziałem mini itx z gtx 1070 za 2500zł. Jak ktoś ma takie okazje to bardzo proszę.

 

St05xd
komentarz
komentarz

Nie ma juz tego mini itx sprzedano. A ile fps będzie na tym lapku w np. Cs go lub wieśku 3 na ultra(jak odpali). I ile wersja desktopowa jest lepsza pc gtx 1060 vs gtx 1050m acer vx15

A taki gtx 1080 dobry? Coś nie wierze że działa.

https://www.olx.pl/i2/oferta/msi-nvidia-geforce-gtx-1080-8gb-CID99-IDmh4mS.html#:7d20185503

 

franczakr
komentarz
komentarz (edytowane)
34 minuty temu, St05xd napisał:

I ile wersja desktopowa jest lepsza pc gtx 1060 vs gtx 1050m acer vx15

Dużo lepsza - http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1060-3GB-vs-Nvidia-GTX-1050-Mobile/3646vsm211022

 

34 minuty temu, St05xd napisał:

Nie ma juz tego mini itx sprzedano. A ile fps będzie na tym lapku w np. Cs go lub wieśku 3 na ultra(jak odpali). I ile wersja desktopowa jest lepsza pc gtx 1060 vs gtx 1050m acer vx15

A taki gtx 1080 dobry? Coś nie wierze że działa.

https://www.olx.pl/i2/oferta/msi-nvidia-geforce-gtx-1080-8gb-CID99-IDmh4mS.html#:7d20185503

 

Z 960m Witcher 3 nie pójdzie nawet na wysokich, w CS ograniczać będzie raczej tylko matryca z odświeżaniem 60Hz. 

GTX 1060 desktopowa wg. testów ok. 44fps na ultra - Witcher 3, GTX 1080 ok. 80fps (oczywiście zależy także od procesora)

Na aukcje na olx lepiej uważaj, oprócz tego radze się dopytać ile pozostało gwarancji producenta.

Edytowane przez franczakr
St05xd
komentarz
komentarz

Wiem właśnie zawsze tak robię i widzę że napewno taniej i lepiej jest kupić desktopowe karty. A czy gtx 980m odpali wieśka 3 na ultra?

franczakr
komentarz
komentarz (edytowane)

Na ultra średnio 32fps, wysokie 60fps

 

Edytowane przez franczakr
Prosaid
komentarz
komentarz

Wystarczy spokojnie aby przyzwoicie pograć

St05xd
komentarz
komentarz

Dobrze a więc jestem zdezydowany na komputer z gtx 1070 i i7 4790 kosztować to będzie około 3500. Tylko pytanie ile fps średnio będzie na takim zestawie?

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz na testy w grach z tą GPU, kwestia rozdzielczości.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.