x-kom hosting

Błąd, wirus

Lewy95xd
utworzono
utworzono

Witam, jestem tu nowy. Nie znam się niestety na komputerach a coś mi zawirusowało mój i mam problem przy włączaniu każdej aplikacji pokazuje się błąd (0xc0000005), lub się nie włącza po prostu nie reaguje. Szukałem rozwiązania, ale nie rozumiałem instrukcji, potrzebuje krok po kroku bo bo nie ogarniam, zgrałem sobie avg_remover_slt.exe i też nie chce się uruchomić i już nie wiem co robić i czy da się ratować pliki ...

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

To pewnie wcale nie wina "wirusa".

Ale możemy to sprawdzić.

Zrób logi z FRST > http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narzędzia-do-tworzenia-logów-systemowych/?p=2010191
przed skanem zaznacz: Additional.txt

Jeśli nie będzie się dało w Trybie Normalnym, to spróbujesz w Trybie Awaryjnym (F8 przed startem Systemu - jeśli to WIN 7)

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
Lewy95xd
komentarz
komentarz

Nie to jest win 8.1

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

W WIN 8 jest chyba takL

przycisk Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Odzyskiwanie > Uruchamianie zaawansowane > Uruchom teraz > system zrestartuje i pojawi się ekran z opcjami > Ustawienia zaawansowane > Ustawienia uruchamiania > Tryb awaryjny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.