x-kom hosting

Spiknik - gdy szukasz kogoś do działania a wśród znajomych pustki

superkb
utworzono
utworzono

Cześć!

Trochę już jestem na tym forum i myślę że mam narzędzie które pomoże Wam znaleźć bratnie dusze do różnych działań.

Do rzeczy:

Startuję właśnie z portalem  SPIKNIK.PL z dostępnym dla wszystkich katalogiem wydarzeń i mapą wydarzeń dla ludzi mających ciekawe inicjatywy, jednak brak w najbliższym otoczeniu towarzystwa do zrealizowania pomysłu.

Pomyślałem że warto by rozruszać trochę forum i zorganizować spotkania  użytkowników przy pomocy Spiknika , odsyłając również do forum.

Każdy na tym zyska, Wy zbliżenie znajomości, poznanie nowych ludzi, a Spiknik będzie mógł się wypełnić wydarzeniami których na start potrzebuje.

Na Spikniku można też organizować różne wymiany, wspólną naukę itp.


Każdy z nas ma też swoje mniej lub bardziej uzewnętrzniane zainteresowania, poniekąd przez brak podobnych ludzi w otoczeniu, czy choćby na FB. W Spikniku nie ograniczając się tylko do najbliższych znajomych łatwiej będzie można znaleźć bratnie dusze o podobnych zainteresowaniach, do realizacji wspólnych pomysłów, do czego gorąco zachęcam. Dzięki mapie wydarzeń łatwo odnajdziemy co w naszej okolicy, a katalog wydarzeń pozwoli wybrać kategorię ze zbiorem wydarzeń nas interesujących.

 

Adres:

https://spiknik.pl/

 
Oczywiście korzystanie z portalu nic nie kosztuje :)
 

Pozdrawiam,
Karol

FrogsterPL
komentarz
komentarz
5 godzin temu, superkb napisał:

Trochę już jestem na tym forum

 

Rejestracja i dwa posty napisane w 2012... zbyt aktywny to żeś nie był od tego czasu ;)

 

Sam pomysł OK, ale obawiam się, że to nie jest pierwszy tego typu program czy portal na rynku. Poza tym w przypadku for internetowych całe to "umawianie się" na cokolwiek następuje zwykle po prostu w poszczególnych wątkach i niekoniecznie ktoś może chcieć zakładać gdzieś kolejne konto, zwłaszcza że wymagane jest podanie imienia i nazwiska. Mimo wszystko, życzę powodzenia.

  • Dobra wypowiedź 1
superkb
komentarz
komentarz (edytowane)

No cóż, bardziej czytam to forum i bardzo lubię to robić :)

Spiknik.pl pierwszy oczywiście nie jest, choćby sam facebook, który jednak jest bardziej miejscem organizowania wydarzeń dla znajomych lub znajomych znajomych i ciężko znaleźć coś spoza kręgu, a to często nie wystarcza. Pozostałe dostępne opcje dostępne na rynku nie mają tego co nasz portal co jest naszą dużą siłą , czyli: ogólnodostępnego katalogu wydarzeń, gdzie możemy przeglądać wydarzenia w dowolnej lokalizacji bardzo wygodnie jak na allegro itp. nawet wtedy gdy sami nie wiemy do końca czego szukamy. Do tego naszą mocną stroną jest mapa wydarzeń. Możesz zobaczyć  na mapie jakie wydarzenia w danej lokalizacji się znajdują, lub np. idąc przez miasto  patrzeć w swoim smartfonie na mapie co ciekawego właśnie się rozkręca i kto rozkręca a następnie dołączyć. Po to też konkretne dane , mamy system buziek działających jak na wspomnianym allegro za każde udane wydarzenie jako zakładający lub jako uczestnik co podnosi wiarygodność i oczywiście bezpieczeństwo :) To tylko część możliwości portalu, na blogu  będziemy pisać co jakiś czas jak można wykorzystać Spiknik. Jest to portal głownie skierowany do prywatnego użytkownika jako zakładającego i tworzącego wydarzenie, stąd hasło Wyjdź do ludzi!

 

Start z takim projektem to na pewno wyzwanie, ale liczę że szybko przetwarzając sobie w wyobraźni możliwości, poczujecie bluesa tej inicjatywy i dołączycie do niej rejestrując się - zajmie ona Wam parę sekund :) korzystanie jest oczywiście całkowicie darmowe,  portal też w żaden sposób nie spamuje wiec zachęcam do rejestracji , warto spróbować :)

 

Jeszcze jedna sprawa co też może nie dla każdego ma znaczenie tak duże jak dla nas, ale jest to całkowicie Polska inicjatywa i Polski portal :)

 

Pozdrawiam,

Karol

Spiknik Team

 

Edytowane przez superkb
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Na pewno warto pochwalić entuzjazm, zwłaszcza że projekt jest naprawdę niegłupi. Według mnie fajna jest też nazwa.

 

A jak przebiega dodawanie wydarzeń do bazy? Robią to sami użytkownicy, administracja, czy może i jedni i drudzy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.