x-kom hosting

Powiedzcie mi o co tu chodzi, może ktoś wie ?

Gość
utworzono
utworzono

Może to naiwne ale zarejestrowałem się na TVN24.PL , przysłali link aktywacyjny i wszystko przebiegło pomyślnie. No i od teraz się zaczęło. Logować mogę się tylko na stronie głównej, widać moją ksywę itp.Ale jak już wejdę na stronę gdzie można dodawać opinie to login znika. Pisze "zaloguj się" lub "załóż konto". Ale nijak nie mogę się zalogować bo mnie ciągle odrzuca bez żadnego komentarza. teraz wracam do strony głównej i widzę że jestem zalogowany. Prowadziłem z TVN24 maile ale nic się do tej pory nie dowiedziałem i nadal nic nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może ktoś z Was by wiedział czy może robię coś nie tak, czy to oni blokują moje konto abym nie wyrażał swoich opinii, chociaż to głupie bo opinie ludzi widzę, dlaczego mieliby by mnie blokować ? No ale takie są realia. Czy ktoś spotkał się z takim dziwolągiem ? Załącznik 1 widać mój login. Teraz przejdę do jakiejś strony, np. tej na żółto. Na drugim zrzucie jestem na tej stronie i pisze "Zaloguj się". Moje logowanie zniknęło. No i jak wrócę do zdjęcia pierwszego to login znów będzie. Jestem za głupi o co tu chodzi ?

bez tytułu 1.JPG

bez tytułu 2.JPG

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Spróbuj na innej przeglądarce, np tej: http://www.seamonkey.pl/

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Serdecznie dziękuję za pomoc, ale niestety, w tej przeglądarce także w oknie z filmem z wiadomościami kręcą się cały czas kółka.i  logowanie się w niczym nie zmieniło. Chce zaznaczyć że to tylko na tvn24.pl, na innych stronach wszystko działa normalnie

Jeszcze jedno pytanie dlaczego nie otrzymuję powiadomień o otrzymanych odpowiedziach tylko muszę zaglądac na strone aby zobaczyc czy ktoś mi odpisał ? Wszystko zaznaczyłem jak trzeba.

Edytowane przez Gość

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.