x-kom hosting

Mysz do 150 zł

Betoniarka
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

 

Ponownie proszę znawców o pomoc. Potrzebuję myszy. Do tej pory korzystałam z myszy Logitecha Anywhere Mouse, ale mam do nich coraz większe zastrzeżenia, ponieważ nie są tanie, a są awaryjne i zużyłam już 2 szt. na przestrzeni 5-6 lat. Potrzebuję myszy, która nie będzie zbyt szybko dawała objawów podwójnego klikania, nie będzie miała "leniwej rolki" i nie będzie zbyt kapryśna w kwestii tego, gdzie nią jeżdżę.

 

Wymagania:

- mała - mam małe ręce ;)

- chętniej bezprzewodowa, bo lubię jak mysz jest cięższa i nie plącze mi się kabel

- używana na niewielkiej podkładce (zdjęcie) położonej wprost na laptopie (takie niestety warunki)

- dość precyzyjna - sporo klikam w programach graficznych

 

Pomożecie?

Tania_i_wygodna_zelowa_podkladka_pod_mysz_z_poduszeczka_pod_nadgarstek_Tracer_Gel.jpg

pabelxd0911
komentarz
komentarz

Chwyt - napisz chwyt i ci napiszę co za mysz mógłbyś kupić i jaki masz budżet.

Betoniarka
komentarz
komentarz

Nie wiedziałam nawet, że jest coś takiego, jak chwyt ;) Palm grip, zdecydowanie.

pabelxd0911
komentarz
komentarz

Też na początku nie wiedziałem :) No to jeśli mówisz że do programów graficznych gdzie ważna jest precyzja to polecam DM2 Comfy - jest to mysz przewodowa ale bardzo dobra i co ważne wygodna w użytkowaniu.

Betoniarka
komentarz
komentarz

Podoba mi się, muszę tylko pomierzyć czy na moją minirękę nie za duża ;)

redzik32
komentarz
komentarz

Do takiej podkładki chyba pasuje tylko chwyt palm grip ponieważ cała dłoń musi leżeć na myszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.