x-kom hosting

Blue screen

Urban II
utworzono
utworzono

Nagle podczas uruchamiania komputera zaczął wyskakiwać mi blue screen zaraz po okienku z windowsem. Nie mogę wejść w żaden z trybów awaryjnych. Sprawdzałem czy dysk twardy jest uszkodzony poprzez odpalenie go w innym kompie i działa poprawnie. Zdjęcie blue screena zamieszczam poniżej i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :)

IMG_20170417_200007.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Konfiguracja tego PC, aktualizowałeś ostatnio jakiś sterownik?

Jak masz możliwość to podłącz ten dysk do innego PC, spakuj i wrzuć na jakiś upload pliki z folderu Minidump (C:\Windows\Minidump).

Urban II
komentarz
komentarz (edytowane)

Nic nie aktualizowałem i nie wiem gdzie może leżeć przyczyna. Niestety nie mam teraz możliwości podłączyć go do innego komputera, ale po podłączeniu innego dysku do tego komputera jest to samo. Dodam tylko jeszcze, że muszę odczekać około 5s po włączeniu aby pojawił się ekran i zaczął odpalać się windows co wcześniej nie miało miejsca. Po podłączeniu dysku z wejściem sata z win 10 a nie ata tak jak poprzednio (wcześniej podłączałem ata z win xp i win10) wyskakuje tylko podkreślnik i to wszystko.

 

Edytowane przez Urban II

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.