x-kom hosting

Powiększona Strona

czerwonywilk
utworzono
utworzono

Witam, otóż dzisiaj przeglądarka (a właściwie cała zawartość pulpitu) powiększyła mi się tak jak jest to pokazane na screenach. Prócz samej zawartości okna powiększył się również górny pasek, czcionka i reszta zawartości.

 

Jest tak:

A strona powinna się wyświetlać mniej więcej tak:

Każdą stronę muszę zmniejszać osobno żeby zmieściła mi się całkowicie na ekranie, a po wyłączeniu przeglądarki wszystko ponownie jest powiększone, reset komputera nie pomógł. Prócz samej zawartości przeglądarki powiększył mi się również pasek zadań i i ikony (ikony już zostały zmniejszone, ale pasek zadań ciągle jest w powiększeniu)

 

Proszę o pomoc, co mam zrobić?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jaką masz rozdzielczość ? Coś zmieniałeś w ustawieniach ułatwiania dostępu ?

czerwonywilk
komentarz
komentarz

@MasterYoghourt rozdzielczość mam 1280 x 1024 i nic nie było zmieniane w ustawieniach dostępu.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Więc zobacz czy coś w nich jest włączone.

czerwonywilk
komentarz
komentarz

coś? cóż ogólnie mam coś takiego i nie wiem na co patrzeć. Dodatkowo po całkowitym odcięciu komputera od źródła prądu chyba coś się przestawiło bo ekran powrócił do swojego rozmiaru. Ale na wszelki wypadek spytam, gdyby coś takiego się ponownie działo to co mam sprawdzić?

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jest tam coś takiego jak Zwiększ Widoczność Zawartości Ekranu.

  • Dobra wypowiedź 1
czerwonywilk
komentarz
komentarz

dzięki mam źródło problemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.