x-kom hosting

Blue Screen

mikilele
utworzono
utworzono

Witam. Od dłuższego czasu miewam problemy z blue screenem, jakoś to wytrzymywałem, ale coraz bardziej zaczyna mnie to irytować. Jeśli chodzi o informatykę, oraz znajomość z komputerem - nie znam się na tym w ogóle. W styczniu raz udało zrobić mi się zdjęcie tego blue screena - dodam je w załączniku. Dodam również moją specyfikację komputera. System to Windows 7. Dodam również, że raz po blue screenie wyskoczył Mi napis, w stylu, że nie czyta Mi dysku (również w załączniku dodam).

spec1.PNG

spec2.PNG

spec3.PNG

windows1.PNG

windows2.PNG

windows3.PNG

dysk.jpg

bsod.jpg

Widziałem w innych tematach, że ludzie dawali folder "Minidump". Spakowałem go i wrzuciłem na hosta.
https://ufile.io/0db2j

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

 

mikilele
komentarz
komentarz

 ten 1ss po prawej

Youki
komentarz
komentarz

Wymień przewód sygnałowy SATA od dysku na inny. Zrób pełne skanowanie w zakładce Error Scan oraz pokaż zrzut ekranu.

 

mikilele
komentarz
komentarz

Kabel postaram się jutro ogarnąć, a co do error scanu, to zrobiłem teraz i chyba żadnego błędu nie ma.
 

 

Youki
komentarz
komentarz

Zamień przewód oraz podłącz do innego złącza SATA na płycie głównej i pokaż ponownie zrzut ekranu z zakładki Heatlh. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.