x-kom hosting

Porysowana plexa

QOU
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w temacie , czy jest jakieś cudo które "usunie" rysy z plexy ? Obudowa Zalman Z9 Plus - chodzi o te małe okienka które są porysowane. Słyszałem o jakimś nakładaniu pasty do zębów ale jakoś w tę stronę nie idę. Było coś jeszcze o Xerapol'u. Jakieś rady ?
Dodam że nie wiem za bardzo gdzie ten temat umieścić , z góry przepraszam :V

539
komentarz
komentarz

Ja kiedyś porysowaną plexiglas w obudowie wymieniałem........ polazłem do szklarza ze zdemontowaną wcześniej plexiglas, a ten dociął mi identycznych rozmiarów okno z ładnego szkła.

Za całą zabawę zapłaciłem 25 PLN co uważam za niewygórowana cenę usługi.

Szyba wyglądała lepiej jak plexa , ale trzeba mieć na uwadze ,ze szkło to szkło i można je na pewno łatwiej potłuc jak plexiglas.

QOU
komentarz
komentarz

@539Pomysł nie głupi i nawet mnie zainteresował. Dzięki :lol2:

539
komentarz
komentarz

O. przypomniałem sobie to z innej bajki , ale kiedyś porysowałem masakrycznie plexe/plastik od skrzynki elektrycznej. Ponieważ nie dało się  tego wymienić (modelu skrzynki nie było już na rynku, a wymiana całości była zbyt dużym zawracaniem głowy) przejechałem tą plexi/plastik tamponem z acetonem technicznym. Plexa straciła przezroczystość ale stała się estetyczna na całej powierzchni. Powstała mleczna, nieprzezroczysta powierzchnia co było w tym przypadku nie najgorszym rozwiązaniem.

Nie polecam takiej zabawy w ciemno bo nie wiadomo jak dany materiał zareaguje, ja podjąłem ryzyko i wyszło ok. Jednak w komputerze chodzi o to z reguły , aby było widać te graty w środku wiec całość możesz potraktować jako swoistego rodzaju ciekawostkę nic nadto.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.