x-kom hosting

word 2007 niemożliwość wklejenia obrazu i coś z temp

piotrasta
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie

Mam problem z officem

Przy uruchamianiu worda program nie może utworzyć pliku roboczego. Sprawdź zmienną środowiskową TEMP.

4d02c4a17423a3db33960b97e75dfeda.png

Przy wklejaniu Przy kopiowaniu wewnątrz worda tj obrazek z dokumentu 1 do dokumentu 2 nie ma problemu lub kopiowanie obrazów wewnątrz worda tj z dokument 1 do dokument 1. Z kopiowaniem tekstu nie ma problemu.

 

Przy próbie wklejenia czegoś spoza excela do excela pokazuje się takie coś

afd4edcf8e4ee56633323e19a54457b5.png

To samo pokazuje się przy prubie zapisu excela po kliknięciu ok program zawiesza się i standardowo 

b885a865926dd9afdcbc80716a036225.png

Po zamknięciu programu excel poprzez zamknij program i ponownym otworzeniu programu jest ok tj można wklejać, zapisywać i nie ma żadnego problemu.

 

 

Robiłem reinstalacje offica i bez zmian. Problem pojawił się po zmianie ramdisku, po tym zmieniłem zmienne środowiskowe- temp na nowe oznaczenie dysku.

 

Znalazłem chyba rozwiazanie ale nie wiem jak z niego skorzystać mianowicie 

Cytuj

U mnie problem byl spwodowany utorzeniem wirtualnej pamieci RAM ( RAM dysk ), a nastepnie jego usuniecie.

Rozwiazanie to wejscie do rejrestru i wyrzucenie wszystkich pozostalosci po starym adresie zmiennych srodowiskowych.

 

Jak to zrobić? Gdzie szukać/które to są kluczy do zmiany/usunięcia?? 

 

 

na innym koncie nie ma tego problemu

Edytowane przez piotrasta

piotrasta
komentarz
komentarz (edytowane)

mi pomogło

HKEY_CURRENT_USER \Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
i zmiana Cache  na ramdisk

przy okazji wyszukałem wszystkie odwołania do starego oznaczenia literowego ramdisku i zamieniłem na aktualne

Edytowane przez piotrasta

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.