x-kom hosting

Smartfon do codziennego użytku [1400]

Parth81
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Telefon dla brata.

Główne zastosowanie:

-przeglądanie stron internetowych

-facebook, messenger, youtube, insta i inne social media

-mniej wymagające gry, jakieś zręcznościówki 2D

-oczywiście dobra jakość rozmów

Do youtube nadmienił bym jeszcze dobrą jakość i wyświetlacz do max 5,2cala. (Nie musi mieć dobrych głośników i tak będą używane słuchawki)

Budżet do 1400zł.

Myślałem nad A5 2016 lub Huawei Nova.

Za A5 przemawia lepszy wyświetlacz oraz producent podaje jakie szkło się w nim znajduje, natomiast w Huawei jest 1gb więcej ramu, lepsze podzespoły.

Nie interesują mnie (ponieważ to ja go kupuję ;)) żadne Xiaomi, Lenovo czy inne zenfony, pozdrawiam!

 

EDIT: Ach, no i oczywiście za Huawei przemawia to, że można zablokować pliki czy aplikację np. odciskiem palca. Brat jest w gimnazjum, a z jego opowieści wnioskuję,iż młodzież gimnazjalna ma zapędy do "pożyczania" cudzych telefonów i przeglądania rzeczy, które w ogóle nie powinny ich interesować. Więc to też jest brane pod uwagę, pozdrawiam.

Edytowane przez Parth81

czarus686
komentarz
komentarz

Z mojej strony zaproponuję Huawei P10 lite, ekran Full HD 1920x1080p, szybkie ładowanie 3gb Ram 32Rom, android 7.0 nougat

Również ciekawą opcją będzie Samsung A5 2017 

Parth81
komentarz
komentarz

A5 2017 zupełnie odpada.

Brzydka obudowa. Aparat leży. IP68 to kicha. Przepłacanie.

Natomiast warto tą stówkę dołożyć do p10 lite? Dużo się różni od Novy, poza nougatem?

czarus686
komentarz
komentarz

Wg mnie za dużej różnicy w nich nie widzę, więc kierowałbym się jakimiś dodatkami które zainteresują brata. Ew. możesz porównać procesory i wybrać lepszy

Parth81
komentarz
komentarz

Myślę, że bardziej mu się spodoba aluminiowa obudowa, zważywszy na to, że to szkło w p10 lite się strasznie rysuje podobno jak to miało miejsce i zresztą dalej ma w p9 lite 2017.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.