x-kom hosting

Nie drogi zasilacz markowy ?

Tutus77
utworzono
utworzono

Cześć panowie. Mam bardzo duży dylemat mam do wykorzystania 150zł na zasilacz. I chciałbym zakupić jakiś markowy sprawdzony zasilacz nie wiem czy bawić się w używkę czy nówkę kupić ... :/  Zasilacz jaki aktualnie siedzi w obudowie to Tracee Be Cool silent 420W. Posiadam już kartę GeForce 950 od MSI lecz nie chcę jej montować pod ten zasilacz . Jaki zasilacz poradzi sobie z tą kartą? 350W 400W 450W? hmm ? Czy może używkę od XFX lub Corsair. 

bemol911
komentarz
komentarz

A jaka jest reszta sprzętu ? 

Youki
komentarz
komentarz

A jaki masz procesor oprócz tej karty?

Tutus77
komentarz
komentarz (edytowane)

Aktualnie procesor posiadam Intel Core i3 4160 3,6GHz podkręcać nie zamierzam karty ani procka. Chłodzenie CPU Silentium Spartan 3 6 GB ramu ... Płyta Gigabte GA-B85M-HD3 obudowa Silentium PC gladius M20

Edytowane przez Tutus77
Tutus77
komentarz
bemol911
komentarz
komentarz

Poradzić sobie poradzi ale ma krótką gwarancję. 

 

bemol911
komentarz
komentarz

Da radę. 

Tutus77
komentarz
komentarz

Okej dzięki wielkie 

TooH
komentarz
komentarz

Ja bym brał croshair  450 w..

 MIalem tego silentum pc vero i byś bardzo głosny.

rafalluz
komentarz
komentarz

Corsair też cichy nie będzie.

 

Ciche zasilacze zaczynają się od be-quiet! Pure Power, ew. SilentiumPC Vero, ale 600W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.