x-kom hosting

Gdy gram w Football Menagera 2017, laptop głośno chodzi, hibernuje się

JohnnyWalker
utworzono
utworzono

Witam mam problem z laptopem gdy gram w Football Menagera 2017 laptop przy odpaleniu gry zaczyna glosno chodzic po czym po 10 min robi sie czarny ekran i przechodzi w stan hibernacji irytuje mnie to dosc mocno bo gralem w inne werjse i nie mialem takiego problemu tym bardziej ze jak juz kupilem wczesniej wersje 2017 tej gry i nigdy tak nie mialem.Pozdrawiam :)

Matematyk0
komentarz
komentarz

Po pierwsze, nie ten dział, bo to nie ma nic wspólnego z programowaniem.

 

Po drugie - sprawdź temperatury podczas gry, np. programem HWMonitor. Wrzuć screena z temperaturami po 5-8 minutach od włączenia gry.

 

W innych grach też tak jest? Problem występował od pierwszej gry w FM czy dopiero jakiś czas później?

JohnnyWalker
komentarz
komentarz

Przepraszam faktycznie zly dzial a wiec tak temperatura jest taka gdy dziala glosno i jest odpalona gra,gdy zminimalizuje to przestaje glosno chodzic ze az nawet go nie slychac ale jak przelacze to znowu glosno niestety nie jestem wstanie powiedziec jak na innych grach czy tak sie dzieje bo go formatowalem ale wlasnie pobieram gre i ewentalnie pozniej napisze czy na innej grze tak sie dzieje, odnosnie pytania czy tak sie dzialo od pierwszej rozgrywki w FMa nie dzialo sie tak nigdy

1.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.