x-kom hosting

Różne Blue screeny na skladaku

Pjoterro
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, złożyłem komputer głównie z używanych części. Mam na nim problem z ciągle wyskakującymi bluescreenami...

Zaczelo się już przy instalacji Windowsa, gdzie kilka razy nie wyskakiwaly bsod. Jakoś udało się zainstalować, no i teraz wyskakuja mi co jakiś czas tak sobie. Problem w tym, że wyskakują przeróżne, raz 0x00000001, raz 0x00000024, 0X00000002, 0x0000000A,  0x00000007E  i inne których nawet nie pamiętam.

Przeskanowalem dysk hdtune - żadnych bad sektorów. Testowałem ram memtestem - żadnych errorow...  Jaka może być przyczna?

 

 

Specyfikacje:

AMD Athlon II x3  435    używane

Msi 970a-g46     używane

Palit gt730 4gb gddr    nowe

Hitahi 320gb sata 3       używane

Ram 2x2gb 1333, firmy brak    używane

Zasilacz chieftec gpa-450s8  450W  80+ OEM     nowy

Win 7

 

Edytowane przez Pjoterro

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu MInidump(C:\\Windows\Minidump) i wrzuć na jakiś upload.

 

 

Pjoterro
komentarz
komentarz

Dobra już chyba rozwiązałem problem. Zauważyłem, że na jednej kostce jest wszystko dobrze, a gdy są dwie, są problemy. Przeczytałem gdzieś żeby włożyć je tak żeby nie pracowały w dual Chanel. Zrobiłem tak i jest jak narazie dobrze, instaluje nowego Windowsa i powoli sterowniki

Sorki, jednak po zainstalowaniu wina i kilku sterowników wyskoczyło mi już 5 różnych bsodow

http://www59.zippyshare.com/v/eGtcKHxK/file.html

Youki
komentarz
komentarz

Jak usuniesz dokładnie sterowniki do GPU i nie będziesz ich instalować to błąd tak samo wyskauję?

Pjoterro
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaraz sprawdzę, właśnie o ile dobrze pamiętam to pierwszy bsod był w trakcie instalowania sterowników od grafiki

8 godzin temu, Youki napisał:

Jak usuniesz dokładnie sterowniki do GPU i nie będziesz ich instalować to błąd tak samo wyskauję?

Nie chciały się odinstalować, więc zrobielm format i nowy win. Podczas instalacji wyskoczył jakiś bsod, przeczytałem żeby wyjąć ram, tak żeby została jedna kostka. Teraz wszytko działa, nie miałem jeszcze żadnego błędu, ale co mam zrobić bez sterowników od grafiki i bez jednej kostki? :/

Edytowane przez Pjoterro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.