x-kom hosting

Edge i flash player

demiano7
utworzono
utworzono

Witam, posiadam obecnie win 10 Creators Update wydaną 11 kwietnia. Problem z jakim się zmagam to flash player w przeglądarce Edge. Na filmikach w sieci oraz różnych wpisach widać wyraźnie że wystarczy włączyć usługę flash w ustawieniach przeglądarki jednak u mnie po uruchomieniu flasha w ustawieniach nic się nie dzieje. Filmiki się nie odtwarzają, przy próbie instalacji flasha z oficjalnej strony dostaję komunikat, że najnowsza wersja programu jest wbudowana w przeglądarkę i że należy ją włączyć. Tak zamyka się błędne koło. Z pliku .exe także nie da się zainstalować (ten sam komunikat, że aktualna wersja jest w przeglądarce Edge). Wiem, że flash to przeżytek i większości jest zbędny jednak ja wciąż korzystam ze stron które nie przeniosły się na html5. Proszę o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

A jak w ustawieniasz Edge'a dasz opcję uruchom w IE 11 to ta strona załaduje się poprawnie?

demiano7
komentarz
komentarz

Nieee. Tam tez flesh nie działa niestety. Objawy te same.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.