x-kom hosting

iPhone 6s dziwny problem

BoroPP
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie!

 

Mam następujący problem z moim iPhone 6s - Raz działa mi kabel USB podłączony do laptopa a drugi raz wyskakuje, że nie rozpoznano urządzenia, czym jest to spowodowane?

W dodatku jak już działa to jak się delikatnie ruszy to od razu się rozłącza, nie wiem o co chodzi bo wcześniej wszystko działało normalnie..

 

PS. Drugi problem, dość dziwny.

Wcześniej w moim pokoju normalnie ładowarka działała natomiast teraz wkładam do gniazdka i nic, gdzie laptop itp działa normalnie.

Podłączam do gniazdka w łazience i tam działa normalnie, podobnie w kuchni czy u rodziców w pokoju - o co chodzi?

truez
komentarz
komentarz

Kolego, co do pierwszego to zmień kabel i zobacz czy problem się powtarza. Jesli to nie to, sprawdź na każdym porcie usb czy problem się powtarza. Jeśli się powtarza dalej, przeczyść styki czymś delikatnie, może być spirytusem ale uwaga na to, wilgotnym patyczkiem, nie mokrym i delikatnie, później sprawdz. Jak to nie pomoże to oddaj swojego ajfona na gwarancje i niech jedzie do chin do serwisu.

 

A co do drugiego problemu to również możesz to rzucić z ajfonem, niech to jedzie do serwisu tam Ci poskładają. Nic nie poradzisz, najprawdopodobniej to wina niezawodniego ajfona i jego ładowarki/kabla usb. Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.