x-kom hosting

Filmy mp4 nie działają

Katanax
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, od jakiegoś może miesiąca bestplayer przestał odtwarzać mi wszystkie pliki .mp4

W64hPoA.png

7kXHBco.png

Inne odtwarzacze również wywalają błędy, wszelkie inne formaty plików działają. Nic w komputerze nie zmieniałem i niczego specjalnego z nim nie robiłem. Próbowałem pobrać najnowsze kodeki ale to niczego nie naprawiło. Windows 10 oryginalny ze wszelkimi aktualizacjami.

Ktoś wie jak to naprawić?

 

K-Lite_Codec_Pack_1300_Full używam.

Edytowane przez Katanax

Bish
komentarz
komentarz

Odinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj sam Media Player Codec Pack, wtedy zobacz czy działa

Katanax
komentarz
komentarz

Nie potrafiłem odinstalować aktualnych kodeków, nie widzę nigdzie opcji odinstaluj. Zainstalowałem bezpośrednio Media Player Codec i nic nie pomogło. Na innej stronie wyczytałem że to mogą być problemy ze sterownikami do karty graficznej, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Dalej nie działa mi mp4.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Próbowałeś VLC

http://www.videolan.org/vlc/index.en-GB.html

To jest uznany za najlepszy odtwarzacz według internetu chociaż nie ma tego w nazwie ani nie jest sprytny. Nie potrzebuje żadnych kodeków, bo je sam instaluje.

Używasz wersji beta i to może być powód twoich kłopotów. Używanie K-Lite_Codec_Pack w dzisiejszych czasach już nie jest specjalnie konieczne.

Ale w Windows 10 to nigdy nic nie wiadomo.

  • Dobra wypowiedź 1
Katanax
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie, znów mp4 mi działa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.