x-kom hosting

Internet mi muli

Elffika
utworzono
utworzono (edytowane)

Wczoraj było dobrze. Dzisiaj się to zmieniło...włączam komputer a Internet tak wolno ładuje strony, że praktycznie nie da się odwiedzić jakiejś wirtyny. Sądziłam, że mam jakieś wirusy itp. więc pobrałam anty-wirusa i usunęłam wszelkie szkodliwe pliki. Nie było to zbytnio nic groźnego.

Ping
opóźnienia
*40 ms
predkość pobierania
*0.84 Mb/s
Upload
prędkość wysyłania
*0.42 Mb/s
W menedżerze zadań sprawdzałam..i sieć wynosiła aż "0%", dysk "8%" i procesor 9, chociaż nie wiem czy jest to takie ważne. Wydajność laptopa jest w porządku, ale wiem, że jest to wina właśnie jego. Internet mam podzielony na 2 routery i na drugim laptopie wszystko działa. Internet dobrze działa w wyszukiwarce ale jak już wchodzę na strony typu fb, to strasznie muli. Nie wiem co zrobić..czytałam, że anty-wirusy mogą blokować łączność więc odinstalowałam.
Edytowane przez Elffika

politolog
komentarz
komentarz

Podaj nazwę tego modemu/routera , oraz jaki usługodawca radiówka , mobilny ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.