x-kom hosting

Nie moge odinstalować AVG

Mysterious
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

nie jestem w stanie odinstalować w 100% antywirusa AVG.

Robiłam deinstalację programem AVG Remover ale on jakby nie usunął programu w całości, cały czas jest aktywny, w dodatku kiedy próbuję ręcznie usunąć z Dodaj/usuń programy "AVG Protection", to wywala błąd (załącznik).

Również w Program files jest cały katalog AVG ważący prawie 1GB - nie mogę go usunąć, bo pojawia się "uzyskaj uprawnienia od SYSTEM w celu wprowadzenia zmian w tym folderze".

I jestem w kropce.

Bardzo proszę o pomoc.

Przechwytywanie.JPG

 

Dodatkowo, kiedy "nieistniejący" AVG próbuję uruchomić wywala dwa błędy (załącznik)

 

avg1.JPG

avg2.JPG

Edytowane przez Mysterious

Youki
komentarz
komentarz

Z trybu awaryjnego próbowałaś?

Mysterious
komentarz
komentarz

W sensie w trybie awaryjnym uruchomić ten program AVG Remover?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Mysterious
komentarz
komentarz (edytowane)

W trybie awaryjnym w ogóle nie da się uruchomić tego programu :pff: nie widać nawet jego ikony. A w systemie jest folder AVG remover ale tam są same pliki tekstowe.

 

EDIT!!!!!

Ślepa jestem, uruchomiłam AVG remover w trybie awaryjnym, ale niewiele to zmieniło :-/ z folderu AVG w Program Files zniknęło trochę plików, został tylko podfolder "Antivirus" (nie da się go ruszyć bo wywala że mam uzyskać uprawnienia od SYSTEM) ale w centrum zabezpieczeń AVG nadal jest aktywne, chroni system itd :-/

Jak się pozbyć tego świństwa?

 

EDIT 2

 

Chyba jest jakiś postęp, bo po uruchomieniu systemu nie wywala już tego błędu co wcześniej z avguix.exe.

Również jak wchodzę w Panel Sterowania -> Programy -> Programy i funkcje, nie ma już śladu po AVG.

Tylko tak jak mówię, AVG nadal chroni system, jak to jest możliwe? 

Edytowane przez Mysterious
Mysterious
komentarz
komentarz

Możecie mi jeszcze w jakiś sposób pomóc, żeby pozbyć się tego AVG na dobre?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jest taki darmowy program lepszy od cclenera

http://www.glarysoft.com/

posiada język polski. Należy z tym trochę uważać, bo naprawdę ma dużo opcji.

 

Mysterious
komentarz
komentarz (edytowane)

Faktycznie sporo tego. Ale w co ja mam właściwie wejść? W Menadżerze deinstalacji nie znajduje AVG.

Jak robię analizę oczyszczania dysku to mam ponad 3GB rzeczy do usunięcia ale boję się to czyścić, żeby czegoś nie zepsuć.

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez Mysterious
Dark_Moon
komentarz
komentarz

Przepraszam byłem w pracy. Nie bój się bo to są pliki tymczasowe pozostałości po instalacjach programów, logi itp. Nie zaznaczaj aktualizacji systemu Windows. Ja czyszczę tym programem tak domyślnie zaznaczone jak u ciebie i jeszcze nic mi się nie stało z systemem. Poza tym tam jest opcja przywracania tego co się wyczyściło. Zauważyłem, że ten program znajduje w rejestrze więcej nieprawidłowości niż ccleaner. Możesz tez wyczyścić rejestr, może to pomóc jeżeli coś tam po AVG pozostało.

Mysterious
komentarz
komentarz

Okey, usunęłam to wszystko, co program znalazł, komputer działa xD.

Co teraz? Bo AVG nadal twardo chroni system, nic go nie rusza :(

politolog
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Mysterious napisał:

Bo AVG nadal twardo chroni system, nic go nie rusza

http://www.programosy.pl/program,total-uninstall.html . Jak nie kijem to pałą go  :D .

Mysterious
komentarz
komentarz

Program zainstalowałam i on nie widzi AVG. W co konkretnie mam wejść?

Mysterious
komentarz
komentarz

Co jeszcze mogę zrobić w temacie deinstalacji AVG?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Możesz użyć tego programu

https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

Nie trzeba go instalować tylko rozpakować do jednego katalogu i uruchomić plik Autoruns.exe.

Żeby coś zmienić w autostarcie należy uruchomić w trybie administratora. Usunięcia zaznaczenia z okienka przed procesem powoduje tylko jego zatrzymanie przy uruchamianiu ale nie usunięcie więc można go w każdej chwili na nowo uruchomić. Domyślnie procesy Windows są ukryte, żeby nie narobić szkód.

Tutaj już kiedyś go opisywałem (mniej więcej od połowy komentarzy w dół)

http://www.forumpc.pl/topic/425614-co-to/#comment-2640595

Znajdź wszystkie ścieżki z nazwą AVG i odhacz je albo wręcz usuń, bo i tak AVG nie masz. Tylko się nie pomyl, tylko odwołania do AVG, łatwo je będzie znaleźć, bo program podaje ścieżki do plików. Potem zrestartuj komputer.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.