x-kom hosting

Brak możliwości zainstalowania aktualizacji

AndrewLordSith
utworzono
utworzono

Witam. Nie wiem już co mam robić z tą aktualizacją. od 16 marca tego roku próbuje zainstalować aktualizację. Za każdym razem po ponownym uruchomieniu komputera następuje wycofywanie zmian i błąd aktualizacji. Mimo wszystko aktualizacja codziennie jest pobierana i za każdym razem mam dostępną opcję wyłączenia systemu (Zamknij i zaktualizuj). Jest to uciążliwe. Próbowałem wyjaśnić tą sprawę na czacie pomocy technicznej Microsoftu i tam też nie pomogli mi tego naprawić. Korzystam z systemu Windows 10 x64 Education.

Pani na czacie poleciła mi uruchomić system w trybie czystego rozruchu z aktywnymi usługami wyłączeni od Microsoftu oraz założyć nowe konto użytkownika. Niestety nie pomogło i cały czas jest ten sam problem . Po wykonaniu czynności Pani stwierdziła że ona zajmuje się raczej tylko klientami z tradycyjnymi wersjami systemu Windows. A wersja Education polega już pod biznesową pomoc użytkownika oczywiście pod numerem telefonu.
System jest w pełni oryginalny. Zainstalowany na laptopie Toshiba Satellite L650.

Chodzi o tą aktualizację:
Aktualizacja zbiorcza dla systemów Windows 10 Version 1607 opartych na procesorach x64 (KB4015438)

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. 

peetpeet
komentarz
komentarz

jak wyskakuje błąd aktualizacji to zazwyczaj podaje numer błędu. Poszukaj w sieci informacji o tym błędzie. Ja już miałem dwa razy problemy z instalacją. Pomoc MS oczywiście nie miała na to żadnej rady poza kupnem nowego komputera bo tej jest już za stary... po długich poszukiwaniach w końcu znalazłem rozwiązanie... okazało się banalne. Ale dotyczyło innej aktualizacji.

AndrewLordSith
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki za odpowiedź. Spróbuje czegoś poszukać tym błędzie, ale napisze jeśli nic mi to nie da.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.