x-kom hosting

Jaka pamięc ram będzie pasować?

BigSmoke
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam 2 kości ram po 2gb pamięci, firmy HyperX o taktowaniu 1600mhz, opoźnieniach CL9 i napięciu 1.7-1.9v. Posiadam procesor z rodziny Ivy Bridge więc kości automatycznie pracują na 1333mhz i napięciu 1.5v. Jako, że 4gb ramu to trochę za mało do nowych gier to chcę dokupić dodatkowe dwie kości po 2 lub 4 gb pamięci. I tutaj mam do was pytanie jakie kości będą tutaj najlepiej pasować? Myślę właśnie nad ramem o taktowaniu 1333mhz , opóźnienach CL9 i napięciu 1,5v ale nie mam pewności czy jak je dodam do mojego zestawu to będzie wszystko w porządku. Dla pewności dołączam jeszcze screen z cpu-z.

 

Specyfikacja:

Intel Core i5 3570

Gigabyte ga-z77-ds3h (rev 1.0)

HyperX 2x2gb ram CL9 1600mhz 1.7-1.9v khx1600c9d3bk2

 

Przechwytywanie.PNG

cinomatic
komentarz
komentarz

Najlepiej szukać takie jak masz obecnie.

 

Oczywiście inne też możesz wrzucić.

A to czy dasz 1600 czy nawet 1866 to nie zrobi różnicy bo automatycznie zegar taktowania zmniejszy się do 1333.

 

P.S

Mam za 130 zł Crucial 1600MHz 1.5V jakbyś był zainteresowany ale to pisz na PW

Youki
komentarz
komentarz

Weź jedną kostkę, nie dwie, a tak to o ile nie kupisz jakiś serwerowych to powinny pasować.

BigSmoke
komentarz
komentarz

Dzięki wszytkim za pomoc.:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.