x-kom hosting

Problem z pingiem w grach

adlik10
utworzono
utworzono

Ja i moja siostra w tym samym momencie korzystamy z dwóch komputerów , ona ogląda coś na yt'bie albo siedzi na przeglądarce a ja gram . Problem jest taki , że przez to mój ping w grach jest strasznie wysoki . Czy jest jakiś sposób aby zmniejszyć mój ping ? Na przykład ustawić priorytet internetu dla mojego kompa ? Proszę o pomoc.ping.png.c9f3dd7673a12126c0dd94bbf425fefc.png <-- Jeden z mniejszych pingów w ostatnim czasie .

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jaki masz router ?

adlik10
komentarz
komentarz

Model TC7200

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Łączysz się kablem z routerem czy poprzez wifi ?

Jaką masz wykupioną szybkość Internetu ?

Zrób test na stronie speedtest.net.

adlik10
komentarz
komentarz

Ja łącze się z routerem poprzez kabel , prędkość wykupiona internetu to 20mb/s .

Wyniki ze speedtest.net 47 pingu 16,55 mb/s - pobierania 0,45 mb/s przesyłania . Na speedtescie od kiedy pamiętam miałem niskie pingi ale w grach jest zupełnie co innego , od razu mówię , że komputer mam czysty , zero wirusów .

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Z tym routerem dużo nie zdziałasz.

adlik10
komentarz
komentarz

A dało by się cokolwiek zrobić ? Nie wiem na przykład w ustawieniach sieciowych czy przez jakiś program ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Są programy do ograniczania prędkości neta. Ale są one płatne. Może wystarczy, żeby siostra nie oglądała filmów w jakości HD.

 

EDIT

Jest także inna opcja. Kupujesz router z kontrolą przepustowości, podłączasz go do tego TC7200, a do niego samego wszystkie kompy.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.