x-kom hosting

Dziwne zjawisko

Pulkownik
utworzono
utworzono

Witam,zakupiłem niedawno kartę graficzną  Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5.Pani powiedziała,ponieważ posiadam starszy monitor T23C350 60hz będę potrzebował przejściówki dvi.I miałem taki problem że czasami gdy włączałem komputer obraz się nie wyświetlał tylko monitor gasł,ale potem się włączał.Zmieniłem na kabel hdmi i np gdy oglądam yt i go wyłącze to od czasu do czasu monitor tak jakby gaśnie na 1 sekunde i znowu sie włacza.Gdy np gram w bf 1 i zminimalizuję grę  do pulpitu lub z pulpitu przejdę do gry też gaśnie na 1 sekundę i odrazu pojawia się gra.I niewiem czy jest to jakiś sygnał do niepokoju i nwm czy można jakoś temu zaradzić.Obawiam się czy to nie jest wina karty,albo monitora.Gdy przeglądam np onet to to zjawisko nie występuje.Ale przy oglądaniu np filmiku na yt to czasami tak.Mam najnowsze sterowniki do karty 378.92,podczas gry obraz nie gasnie,to nie jest uciazliwe da sie normalnie pracowac ale nwm czy mam sie tym martwic czy nie mam zepsutego czegos,moze powinienem miec przejsciowke ktora podpinam do wejscia dvi bo ja mialem taka,podpinalem ja do display portu Może potrzebuje przejsciowke z vga na dvi

adapter-delock-dvi-f-24-5-vga-m-65017_32341_2260932_350x350w50.jpg

20170401_124048.jpg

20170401_124036.jpg

20170401_124010.jpg

detroitx
komentarz
komentarz

Jak masz możliwość to sprawdź na innej przejściówce czy problem występuje.

Youki
komentarz
komentarz

Potrzebujesz aktywnego adaptera VGA na HDMI/DP. Na DVI-D nie znajdziesz, DVI-I pasować nie będzie.

Pulkownik
komentarz
komentarz

Dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.