x-kom hosting

Nie moge zainstalowac systemu

Arrogante
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem, mianowicie niedawno wymieniałem plyte glowna Z P5L-VM 1394 na P5Q i problem pojawil się gdy wszystko podpialem i wlaczylem system, uruchomil mi się menadżer naprawy systemu -bez plytki (który nie przynosl zadnego efektu). Postanowilem ze zainstaluje sobie nowy system i wszystko elegancko pobrałem sobie obraz z systemem i przy uzyciu programu Rufus zrobiłem bootowanego pendrive. Problem się pojawia gdy przy oknie podzialu na partycje, nie ważne czy to nowa partycja sformatowana czy zupełnie inny dysk, system nie chce się nigdzie zainstalować, wyswietla się informacja "Instalator nie mógł utworzyć nowej partycji, ani zlokalizować istniejącej partycji systemowej. Aby uzyskać więcej informacji zobacz plik dzienika instalatora systemu Windows."

Probowalem robic partycje przez diskparta dawałem clean all, czekałem po kilka godzin, bez efektu.

Dodam jeszcze ze probowalem wgrywać system na dysk ssd 320 gb bez powodzenia u siebie i u kumpla na kompie to samo, specjalnie żeby jakos sprobowac temu zaradzić podpialem stary dysk talerzowy 80gb, wyskakuje blad z ta sama informacja.. Pomocy proszę :(

Konradzinski
komentarz
komentarz

To jest całkowicie czysty dysk, czy masz na nim partycje, których nie chcesz usuwać? Jeżeli dysk może być skasowany, to w instalatorze Windows skasuj wszystkie partycje i utwórz nowe. Jeżeli będą z tym problemy, to spróbuj tych sposobów:

http://forum.benchmark.pl/topic/162601-instalator-nie-tworzy-partycji-systemowej/

http://windows7forum.pl/instalator-nie-mogl-utworzyc-nowej-partycji-20291-t

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.