x-kom hosting

niechciany bardzo dziwny spam

sarenka6
utworzono
utworzono

Witam, 

 

Poszukuję kogoś kto będzie moim supermanem i pomoże mi w moim utrapieniu. Za pomoc na pewno się odwdzięczę, bo spadniesz mi jak z nieba! Od 2 dni dostaję na skrzynkę pocztową na yahoo mnóstwo niechcianego spamu (ok.560 emaili na dobę!!), przychodzi on bezpośrednio na skrzynkę odbiorczą, ze względu na łudząco normalne adresy email (serwery onet, interia i gazeta) i z imionami i nazwiskami. Spójrzcie proszę na zrzuty ekrany w załącznikach. Przychodzą o równych porach w małych porcjach po kilka na raz, np. o 12:31, 12:34 i 12:36.. 13:31, 13:24, 13:36, itd. Więc na bank to wychodzi z programu lub aplikacji. Pomimo, że wszystkie te emaile oznaczam jako spam, jak możecie się domyśleć, skrzynka te nowo nadchodzące wciąż w ten sposób nie rozpoznaje, więc pozostaje mi niekończące się manualne filtrowanie nowo przychodzących wiadomości niczym kopciuszek groszek od popiołu. POMOCY!!!

Screenshot_2017-03-31-18-11-57.png

Screenshot_2017-03-31-18-20-15.png

krzysiuus
komentarz
komentarz

Zacznij od zmiany hasła w swojej skrzynce i nie zapisuj go w przeglądarce. W tym przypadku wiele nie da się zrobić bo nie masz dostępu do panelu zarządzania serwerem. 

sarenka6
komentarz
komentarz

Dziękuję. Dobrze, zmienię hasło. Szkoda mi pożegnać się z tym adresem email bo mam go od ponad 15 lat i nigdy nie było problemu aż do teraz. :( Gdyby ktoś z Was miał rozwiązanie, proszę o komentarz, nawet jeśli będzie to za miesiąc lub dwa od daty mojego posta. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Nawet jeśli zainstalujesz klienta typu Thunderbird a do niego oprogramowanie antyspam, to i tak obawiam się, że przy takiej ilości spamu, dużo może nie pomóc.

  • 1 miesiąc później...
geeker
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś problem ze skrzynką, ale to ode mnie wysyłane były jakieś bezsensowne maile, dwukrotna zmiana hasła pomogła, przyczyny nie znam do dziś.. czyli zapisując hasło w przeglądarce mogą mieć do niego dostęp hakerzy skoro to przeglądarka pamięta hasło, a nie serwer? Jak to jest?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.