x-kom hosting

[5500]laptop do gier

Jotq
utworzono
utworzono

Cześć,

Planuje kupić sobie laptopa do gier. Po 5 latach używania lenovo y580 cały już mi się sypie :( Maksymalnie mogę przeznaczyć 5500zł. Nie chce komputera stacjonarnego, ponieważ dosyć często podróżuję. Zależy mi na tym, żeby laptop miał już wgranego windowsa no i oczywiście, żeby mógł pozwalać na granie w tytuły nowsze niż GTAV z dużą ilością klatek :D Myślałem nad MSI Apache, ale troszkę martwi mnie brak dysku SSD. Jakieś sugestie/wskazówki? 

Z góry dzięki za odpowiedź, piona!

  • Dobra wypowiedź 1

____7____
komentarz
komentarz

Witam, 

 

Za takie pieniądze można kupić bardzo dobrego lapka do grania. Przejrzyj MSI i ROG i ich oferty. Co do dysku SSD to w każdym z laptopów z tej półki cenowej jest miejsce na dodatkowy dysk :).

 

Miłego grania i pracowania!

slams14
komentarz
komentarz

Wczoraj na allegro poszedł Asus g752vy z i7 6HQ, GTX980M za jedyne 4.5k i nie była to licytacja. Był nowy zapakowany 24gwar producenta. Nie miał SSD ale za taką cenę sam SB możesz wsadzić. Dlatego polecam posiedzieć trochę na allegro i sprawdzać co nowego dodają. Można złapać okazję.

Jotq
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko brzmi fajnie, ale nie znam się na tyle na sprzęcie, żeby wiedzieć czego szukać bez ryzyka jakiegoś oszukania. Mógłbyś mi napisać listę lapkow do 5600 na których pogram np w wiedźmina 3 na wysokich ustawieniach bez klatkowania? Po prostu zależy mi na sprzęcie, który uciagnie zeszło i tegoroczne tytuły na wysokich ustawieniach w płynnej jakości :D I nie ukrywam, że wolałbym już nie grzebać w Nowym lapku zaraz po zakupie, żeby cokolwiek do niego wkładać :D Dlatego byłoby super jakby miał postawiony system na SSD i całkowicie nieużywany HDD na którym mógłbym instalować wszystkie potrzebne rzeczy :D

Edytowane przez Jotq
Prosaid
komentarz
komentarz

Acer vn7 bardzo udany model te jeszcze akurat nie są dostępne w sprzedazy ale jeżeli będa podobne do poprzednich wersji to bardzo udane modele :)

Jotq
komentarz
komentarz

Grzechus1, co w takim razie proponujesz? Widzialem bardzo podobnego w MM za 4900 z i5 i gtx 1050, ssd 125 i hdd 1t

Grzechus1
komentarz
komentarz
32 minuty temu, Jotq napisał:

Grzechus1, co w takim razie proponujesz? Widzialem bardzo podobnego w MM za 4900 z i5 i gtx 1050, ssd 125 i hdd 1t

Za 5,5k masz acera z gtx 1050Ti lub niemieckiego omena z gtx 1060 na allegro

Grzechus1
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Jotq napisał:

Niestety, musi być coś w MM ze względu na system rat 50x 0%.

Tego widziałem: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-msi-gl72-7rd-281pl

A tutaj całkiem fajny Acer:
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-vx-15-vx5-591-72et

Widzialem tego msi na zywo i dla mnie ma paskudna matryce, jak juz to ten acer wydaje sie przyzwoity

Jotq
komentarz
komentarz

Okok, a coś za maksymalnie 6k, ale koniecznie z mediamarktu?

Grzechus1
komentarz
komentarz

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-hp-omen-17-w150nw

 

+ mozesz zadzwonic do infolini hp bo daja voucher zwrotu 650zl jak kupisz u nich lapka powyzej 4k i wtedy za tą kase dokupujesz dysk ssd i gitara

Jotq
komentarz
komentarz

A jak wygląda sprawa z chłodzeniem w tym HP? Orientujesz się może? MSI ma dodatkowe chłodzenie, które możesz odpalić przyciskiem. Z kolei w Acerze są to na prawdę duże wywietrzniki, więc raczej nie ma ryzyka przegrzania

Grzechus1
komentarz
komentarz
57 minut temu, Jotq napisał:

A jak wygląda sprawa z chłodzeniem w tym HP? Orientujesz się może? MSI ma dodatkowe chłodzenie, które możesz odpalić przyciskiem. Z kolei w Acerze są to na prawdę duże wywietrzniki, więc raczej nie ma ryzyka przegrzania

No tak ale gtx 1060 miażdży gtx 1050 jezeli chodzi o granie, byla na innym forum dyskusja o tym laptopie i chlodzenie jest ok.

Jotq
komentarz
komentarz

Super, to już wiem co wezmę. Dzięki! 

 

Grzechus1
komentarz
komentarz
Teraz, Jotq napisał:

Super, to już wiem co wezmę. Dzięki! 

 

Poczekaj troche bo moze byc jeszcze w promocji niedawno bylo na niego -8% i najlepiej obejrzyj go na zywo i zobacz czy ci pasuje :)

Prosaid
komentarz
komentarz

W cenie 6 tys to przynajmniej GTX1050ti a najlepiej to GTX1060

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.