x-kom hosting

Msi ge72 Apache pro dołożenie ramu

mroz3k
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam w/w laptopa z 8GB ramu. Chciałbym dołożyć do niego drugie tyle i teraz pytanie jak tą pamięć dobrać?

Po prostu kupuje 16GB i wymieniam z tamtą czy dokładam 8GB do tej w laptopie?

Jakie pamięci polecacie?

Konkretnie to ge72 Apache pro 6qf 

Jak wygląda gwarancja w przypadku wymiany ramu?

 

Youki
komentarz
komentarz

Dołóż kolejną kostkę  DDR4 8 GB 2133 MHz CL15 1.2V Non-ECC SO_DIMM po prostu. 

Z tego co widzę, laptop niestety nie posiada klapki serwisowej, a z tego co znalazłem na internecie to na jednej śrubce założona jest plomba gwarancyjna.

mroz3k
komentarz
komentarz

Czyli w momencie dołożenia ramu/wymiany pasty muszę oddawać laptopa do serwisu przy czym tracę go na jakieś 2 tygodnie.

 

Natomiast jeśli wymienię sam tracę gwarancję?

 

Teraz niewiadomo co jest lepsze..

Youki
komentarz
komentarz

Tak, na to wygląda.

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz plomby gwarancyjnej na jednej śrubce? Jeśli nie to możesz dokładać.

Wszystko OK tylko kostka musi być w formacie SO_DIMM, ta jest DIMM i przeznaczona do komputerów stacjonarnych. 

mroz3k
komentarz
komentarz

Mam na jednej ze śrub tą "ala" plombę ale dodzwoniłem się do wsparcia technicznego MSI i powiedzieli mi, że bez problemu mogę ją "rozbroić" i dołożyć samemu ram/zmienić dysk i nie stracę gwarancji.

Jeszcze napisze do nich maila z tym samym pytaniem żeby w razie jakiegoś problemu w późniejszym czasie mieć jakiś dowód :D

 

Czyli

https://www.morele.net/pamiec-do-laptopa-goodram-so-dimm-ddr4-8gb-2133mhz-cl15-gr2133s464l15-8g-838951/

mogę śmiało brać?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

  • 1 miesiąc później...
mroz3k
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Wszystko to samo, bierz najtańsze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.