x-kom hosting

Cześć mam pytanie o prędkość internetu | Dzięki

Demoxxx
utworzono
utworzono (edytowane)

Chodzi mi o to że kupuje internet światłowodowy o prędkości pobieranie 150 mb/s i wysyłanie 10 mb/s i nie wiem ile jest to tak naprawdę kb/s oraz zastanawiam się czy da rade to wysyłanie na stremowanie na żywo w full hd 60 klatek na yt i ile zajmie pobranie pliku o rozmiarze 1gb i wysłanie pliku o rozmiarze 1gb z góry dzięki 

Edytowane przez Demoxxx

____7____
komentarz
komentarz

1GB z tym internetem będziesz pobierał ok. 1min. Jest to wystarczając szybki net żeby streamować cokolwiek :D

rolasek1
komentarz
komentarz

posiadam internet 100 mb/s i stremowanie bezproblemowe

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

@Demoxxx

W streamowaniu liczy się prędkość wysyłania, a nie pobierania. Jeśli masz 10mbps upload to może i wystarczy na full HD.

 

Jak przeliczyć 150 megabitów na megabajty ? Jeden megabjt to osiem megabitów, czyli musisz podzielić 150 przez 8.

Prędkości Internetu są zawsze podawane w bitach, kilobitach, megabitach. Natomiast wielkości danych w bajtach, kilobajtach, megabajtach, itd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.