x-kom hosting

BlueScreen podczas ładowania Windows 7

smilepl
utworzono
utworzono

Witam. Wczoraj komputer pieknie śmigał a dzisiaj odpalam i ... blue screen. Blue screen pojawia sie w momencie okna ladowania systemu. Odpalam Narzedzie do naprawy systemu podczas uruchamiania. Na poczatku nie dzialala mi myszka i klawiatura w tym procesie ( porty  USB ). Probowalem rozne wejscia i wkoncu zaskoczylo. Jednak Narzedzie do naprawy systemuu nie moze automatycznie naprawic komputera i po wyskoczeniu tego komunikatu myszka i klawiatura umiera. nie moge wyslac informacji dotyczacej tego problemu ani zobaczyc wiece szczegolow jedyne co to odlaczenie zasialania. Na komputerze mam bardzo wazne pliki i nie moge ich stracic. Jest ktos w stanie pomoc. Nie instalowalem nic nowego w ostatnim czasie, jedynie co to Samsung Kies z oryginalnej strony. Aktualizacji Win7 tez nie bylo. Blue Screen pojawia sie i znika bardzooo szybko nie jestem w stanie nic zauwazyc na nim. Prosze Was o pomoc. Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny działa?

Nagraj cały proces i zrób stop klatkę w momencie pojawienia się błędu.

Podaj konfigurację tego PC.

Do BIOS możesz bez problemów wejść?

smilepl
komentarz
komentarz
7 minut temu, Youki napisał:

Tryb awaryjny działa?

Nagraj cały proces i zrób stop klatkę w momencie pojawienia się błędu.

Podaj konfigurację tego PC.

Do BIOS możesz bez problemów wejść?

Wychodze teraz do pracy. Jutro wszystko posprawdzam i dam znac.

smilepl
komentarz
komentarz

Oto blad ktory sie ukazuje. Nie dziala nic, tryb awaryjny i wszystkie pozostale opcje.

17670491_1988284944530769_1847179667_o.jpg

Problem rozwiazany. Zmiana w biosie trybu dysku twardego z ahci na ide pomoglo. Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.