x-kom hosting

Karta graficzna do 500zl

mck93
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą karty graficznej w moim komputerze. Ma on już parę lat i chciałem trochę zainwestować. Myślałem na początek nad kartą graficzną taką do 500 zł. Przeznaczeniem mojego pc bedą gry takie jak: cs go , hots, wot itp. Nie wymagam 200 fps na najwyższej grafice. 

 

Rozglądałem się wstępnie nad kartami i myślę nad wybraniem jednej z tych dwóch:

- Gigabyte Radeon R7 360 OC 2GB DDR5 (128 bit) 2x DVI, HDMI, DP (GV-R736OC-2GD)

lub

- GeForce GTX 750 StormX OC 2GB GDDR5 (128 bit) D-Sub, DVI, HDMI, BOX (NE5X750THD41F)

Cenowo są podobne. Może pomożecie którą wybrać  albo ewentualnie sami od siebie cos polecicie w takim przedziale cenowym. Głownie chodzi mi o to czy będzie pasować do mojego pc bo się nie znam na tym szczerze i wolę się dopytać zanim dokonam zakupu. Niżej wypiszę obecne podzespoły mojego pc.

 

Procesor: Intel celeron g530 2.4 ghz

Płyta główna: Asrock H61M-HVS

RAM: 4GB DDR3 Kingston CL9

Karta graficzna: Radeon HD 4850 1024mb

Obudowa: Brutus 410 Pure black

 

cinomatic
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz?

 

Procesor słaby ... najpierw proponowałbym zmienić procka na choćby nawet i5-2400 lub 3470 a później dopasowywać grafikę.

mck93
komentarz
komentarz

Zasilacz: Seasonic S12II 620W. WIem że słabe części bo składałem tego pc 5 lat temu i od tamtej pory nic nie inwestowałem w niego.

Youki
komentarz
komentarz

Tak jak kolega wyżej sugeruję, przy obecnym procesorze wymiana układu graficznego wiele Ci nie da.

Aktualizacja BIOS i za te 400 zł można wziąć taki procesor http://allegro.pl/procesor-intel-core-i5-3570-i6761373880.html

Za te 100 zł dołóż kolejną kostkę RAM i zbieraj na GPU.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.