x-kom hosting

Czerwony ekran

GodWarriorOf
utworzono
utworzono

Witam o toż od paru dni  gdy sobie przeglądaLem  sobie Facebooka nagle pokazuje mi się cały ekran na czerwono również występowały tez kolory niebieski różowe przez ten czas gdy świeci ten kolor jakby laptop zaczął głośniej Buczec musiałem wyłączył laptopa przyciskiem a ten włączal sie normalnie i po paru minutach znów trach niewiem co zrobić może ktoś wie jak ten problem rozwiązać  tu daje zdjecia a i laptop to hp pavillion g6

20170327_213043.jpg

20170327_202433.jpg

Youki
komentarz
komentarz

W jakiej konkretnie konfiguracji jest ten Pavilon?

Pokaż temperatury podzespołów w spoczynku za pomocą programu Hwmonitor.

Podczas obciążenia taki problem także występuje?

  • Dobra wypowiedź 1
GodWarriorOf
komentarz
komentarz (edytowane)

Intel Core i5 2410m Radeon 6470 500mb HDD win7 

Temperatury niemoge określić ale wiem ze na spoczynku  CPU 2% 4% 20% ram

Oraz takie 100% dysku to może to jest tym spowodowane wszystko patrzyłem na monitorze advanced system care 

Teraz to już ogóle nie pokazuje się uruchamianie systemu Windows ani logo poporostu kontrolka świeci ale ekran czarny pusty chyba już rip :(:(

 

Edytowane przez GodWarriorOf
Youki
komentarz
komentarz

Wejdź do BIOS, przełącz się tylko za integrowany układ i spróbuj uruchomić tryb awaryjny.

GodWarriorOf
komentarz
komentarz

W Biosie niemam możliwości zmiany z dynamic i fixed i co dalej bo włączyłem awaryjny z sieci może jesteś jakaś aktualizacja czy cos? 

Youki
komentarz
komentarz

To wejdź do trybu awaryjnego jak możesz i odinstaluj sterowniki do Radeona.

GodWarriorOf
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok odinstalowalem i co dalej

Kurde szukałem czegoś w internecie jak naprawić i  znowu szary ekran :(

Edytowane przez GodWarriorOf

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.