x-kom hosting

Dobór kości RAM do laptopa(Zamiana)

viper2231
utworzono
utworzono

Witam, 

Planuje wymienić moje obecną pamięć RAM na coś lepszego, aktualnie posiadam 2x4gb (SKHynix 4GB 1rx8 PC3L-12800S-11-13-B4).

Myślałem nad przejściem na 2x8gb I potrzebuje pomocy w doborze jakiś sensownych kości.

Dodam że Laptop to Lenovo Y70-70 w większości używam go do grania.

Pozdrawiam,

 

Youki
komentarz
komentarz

W jakiej konkretnie konfiguracji masz ten model, z jaką matrycą oraz w jakie gry grasz?

viper2231
komentarz
komentarz (edytowane)

Intel I7-4720HQ / Geforce GTX960M 4GB / 17,3" Matryca, a gry to różnie w sumie Widzmin/Gta V, troche wowa. Co siądzie to gram :D

Edytowane przez viper2231
Youki
komentarz
komentarz

Ale matryca HD czy FHD? :D

 

Taniej i opłacalniej wyjdzie Ci sprzedanie jednej kostki i kupno 1x8 GB. 12 GB spokojnie z zapasem wystarczy.

viper2231
komentarz
komentarz

A nie napisałem :D FullHD, wolałbym odrazu zakupić jakieś porządne 2x8gb a te dwie 4gb ewentualnie sprzedać. Jak robić upgrade to porzadny a nie kombinować :)

Youki
komentarz
komentarz

Przy tym zastosowaniu różnicy i tak zbytnio nie będzie, a pamięci tanie nie są obecnie.

Jak chcesz całość wymienić to dokup najtańsze 2x8 GB 1600 MHz CL9 1.5V Non-ECC SO-DIMM kostkę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.