x-kom hosting

[2200] Laptop wielofunkcyjny (głównie studia i internet)

BlaineAS
utworzono
utworzono

Witam!

 

Jako, że mam dość ograniczony budżet, a laptop bardzo mi potrzebny, zdecydowałem się na napisanie tutaj. Główne przeznaczenie laptopa to tak jak napisałem w tytule - studia oraz przeglądanie internetu, jednak chciałbym również żeby dało się na nim w coś pograć (najlepiej FIFA 17 ale wiem, że to może być trudne :D). Przeglądałem tematy i oferty znajdujące się tam, jednak nie do końca one mi odpowiadają. Wiem, że za tą cenę nie znajdę nic "wypasionego" ale mam pare wymagań. Przede wszystkim chciałbym skupić się na niezłej grafice (dedykowanej) oraz procesorze, a także interesuje mnie możliwość rozszerzenia pamięci RAM oraz zamontowania dodatkowego dysku SSD w przyszłości. No i interesują mnie tylko nowe laptopy. Co do systemu - posiadam jedynie Windows 7, więc laptopy bez systemu raczej odpadają, ze względu na problemy ze sterownikami. Ekran 15,6 i najlepiej matowa matryca.

 

Znalazłem coś takiego jednak nie wiem, czy w tym laptopie istnieje możliwość dołożenia dysku SSD.

 

Sprawa jest dość pilna więc proszę o opinie i propozycje. Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Zamiast dysku HDD tak chyba że w miejsce DVD romu.

  • Dobra wypowiedź 1
BlaineAS
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem, że w takiej formie można wymienić/dodać dysk praktycznie w każdym laptopie?? (mam na myśli te, które są teraz na rynku) Pytam, ponieważ na niektórych stronach sklepowych widnieje informacja o możliwości montażu dodatkowego dysku, a na niektórych w ogóle tego nie ma :D sam nie bardzo się na tym znam a wiadomo, że nie chce się dowiedzieć po fakcie

 

Co do tematu - ktoś ma jakieś propozycje? Albo oceni laptopa którego wrzuciłem? :D

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli laptop jest wyposażony w DVD w ogóle.

 

Ten Asus nie jest dostępny i już nie będzie.

 

  • Dobra wypowiedź 1
BlaineAS
komentarz
komentarz

A warto inwestować w laptopa z takim środkiem ? Nie skupiam się na tym konkretnym modelu, ciekawi mnie po prostu wydajność i awaryjność takiego połączenia (w sensie procesor intela grafika amd + zintegrowana, lub po prostu sama dedykowana amd).

Youki
komentarz
komentarz

Nie, kiepska GPU. W tej cenie szukaj coś z 940MX

Prosaid
komentarz
komentarz

Stosunkowo starszy model już wyszedł jego nowszy model Lenovo ideapad 510

BlaineAS
komentarz
komentarz (edytowane)

Tamten model Lenovo mnie nie interesuje :D Chciałem po prostu zapytać o połączenie procka z grafiką i to pierwsze co miałem pod ręką.

 

A co myślicie o tym?

 

Edytowane przez BlaineAS
Youki
komentarz
komentarz

 4 GB RAM, trzeba będzie dołożyć. Poza tym GPU jest w wersji na pamięciach GDDR3, ale cena w porządku. 

  • Dobra wypowiedź 1
BlaineAS
komentarz
komentarz

Tak tak, o dołożeniu RAMu i SSD pisałem wcześniej :)

 

Dziękuje za odpowiedzi. Dam znać na co się zdecydowałem :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Model jest ok za tą cene :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.