x-kom hosting

ciche słuchawki [hd201]

Warmenlol
utworzono
utworzono

Witam

Kupilem sobie Sennheiser'y HD 201 i graja bardzo cicho praktycznie zero bassu.

Teraz pytanie czy to wina slabej integry czy poprostu te sluchawki sa takie ciche ?

Plyta glowna : Płyta główna ASRock H110M-DGS 

I teraz mam dylemat czy kupic karte dzwiekowa czy wzmaczniacz sluchawkowy , albo interfejs audio (tak wiem karta dzwiekowa ale zewnetrzna na usb) , niewiem czy mi sie na PCI'E zmiesci karta w obudowie.

Cos do 200 zl a nawet za 50zl (taki "pendrive na usb)jak daloby jakis efekt jezeli chodzi o glosnosc, podlaczalem sluchawki z tylu , front panel , poprzez glosniki, ktore byly podlaczone do panelu tylniego i nadal cicho,na telefonie tez graja cicho.

Mam tez sennheiser'y mx 375 douszne i graja bardzo dobrze wiec niewiem czy to integra , tak wiem ze potrzebuja one mniej "mocy" bo sa mniejsze itp, graja najlepiej na telefonie.

Myslalem nad takim czyms:

https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-sound-blaster-x-fi-surround-5-1-pro-usb-zewnetrzna-70sb109500007-337619/

http://www.ceneo.pl/26539577;pla#tab=spec (BEHRINGER UM2)

Ale nie wydam 200zl jezeli nie pomoze to z glosnoscia sluchawek , dlatego wolalbym wydac te 50zl , ew. niech ktos mi wyjasnii ze jak kupie to za 200zl to beda glosniejsze.

szagus
komentarz
komentarz

Na telefonie te słuchawki też grają cicho?

Integra i telefon powinny wystarczyć do takich słuchawek.

Warmenlol
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak hd201 graja cicho rowniez na telefonie , nie posiadam innego zrodla dzwieku w domu i bedzie ciezko zebym mial inne zrodlo , wejscie w telewizorze popsute.

Telefon Huawei p8lite wiec tez nie jakas maszyna muzyczna.

Posiadam HS40Raptor usb i one graja za glosno na 100% , wiec to nie mozliwe zebym mial problem se sluchem te raptory maja dynamike 121db , te do uszne 122 a te hd 201, 

106db niewiem czy to malo aczkolwiek ledwo je slysze noi zero bassu a producent chwali sie bassem nawet na pudelku.

Kupilem je poniwaz mialy dobre opinie w siecie , slucham takiej muzyki do ktorej potrzebny jest bass , i nie jest to tylko muzyka elektroniczna , perkusja itp.. Nie wymienie ich juz w sklepie niestety ;p Zreszta jezeli to wina zrodla to nawet jakbym kupil sluchawki za 500zl to by slabo graly , dobrze ze tego nie zrobilem ale mialem zamiar dolozyc do tych hd201 i kupic cos drozszego :(

Edytowane przez Warmenlol
szagus
komentarz
komentarz

To chyba wina samych słuchawek, powinny być wystarczająco głośne. Myślałeś o reklamacji?

Warmenlol
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie poniewaz kupilem najpierw Sony MDR ZX310 , ktore tez byly ciche na telefonie i na kompie , czytalem  opinie ze poprostu sa takie mialy chyba z 96-98db myslalem ze wymiana na 106db wystarczy, mozliwe ze to zrodlo dzwieku poniewaz czytalem opinie na ten temat.

Wymienili mi raz , 2 raz wyjde na idiote wole juz zainwestowac w zrodlo dzwieku , mysle najpierw nad takim czyms : https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-delock-7-1-wirtual-usb-2-0-61645-292042/ , pozniej moze kupie to co wymienilem na gorze , nie mam wejscia PCI'E w kompie dodatkowego , jak cos

Edytowane przez Warmenlol
sznepa
komentarz
komentarz

tez mam HS40Raptor  i jak dla mnie zbyt ciche ...

Warmenlol
komentarz
komentarz

nice troll sznepa xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.