x-kom hosting

[2700] przeznaczenie: gry

piotrek200088
utworzono
utworzono

Witam 

jako iż jestem zielony w tych sprawach i jest to moja pierwsza styczność ze składaniem kompa chciałbym po prostu  mała poradę i kilka wskazówek wiec tak komputer do gier w budżecie 2700 z haczykiem z góry mówię że dysk już mam a komputer jaki złożyłem według swojego amatorskiego doświadczenia posiada podzespoły :

 

Procesor Intel Core i5-7500

Płyta główna MSI B250M PRO-VD

Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming 4GB GDDR5 (256 Bit)

Pamięć ADATA XPG DDR4 8GB, 2400Mhz,

Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W

Obudowa SilentiumPC Regnum RG1W

 

z góry proszę o pomoc czy zostawić czy coś zmienić a może da się coś lepszego ulepić w tej cenie 

Youki
komentarz
komentarz

Jaki dokładnie masz ten dysk, na złącze SATA?

 

piotrek200088
komentarz
komentarz (edytowane)
19 godzin temu, Youki napisał:

Jaki dokładnie masz ten dysk, na złącze SATA?

 

WD BLUE 1t , tak na sata 

Edytowane przez piotrek200088
Youki
komentarz
komentarz

Intel I5 7400

AsRock H110M-DGS

GoodRAM 8 GB 2400 MHz CL15

SilentiumPC Regnum RG2

Corsair CX 450M

GIgabyte RX 480 8 GB

Razem 2704 zł

 

Zestaw z wydajnym, 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 GB pamięci operacyjnej z możliwością rozbudowy. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę na zasilacz. Zasilacz posiada modularne okablowanie w oplocie oraz 5 letnią gwarancję producenta. Wydajny układ graficzny z dość przeciętnym domyślnie, pół-pasywnym systemem chłodzenia.

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS wykonywana jest za darmo.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.