x-kom hosting

problem z grą

cinekjo112
utworzono
utworzono

Posiadam laptop lenovo y700 http://allegro.pl/lenovo-y700-17-i7-6700hq-gtx960-4gb-8gb-1tb-200zl-i6754770277.html?snapshot=MjAxNy0wMy0yMVQxNzoxOTo1Ni4xNjRaO2J1eWVyO2VhNWRiZDg5YjA5MWVlZTZmMGZjNDBmN2ExNWYwYWQ5MWE2ODhlZjNhMTJhY2ViMGE1M2M2MTY5MzQ2YWE3Njg%3D

 

I mam problem ogólnie wydaje mi się że laptop wolno chodzi zainstalowałem system windows 10 a następnie win 7 inaczej nie mogłem zainstalować ponieważ win 7 nie ma sterów do usb 3.0

Włączyłem arme 3 i fpsy na średnich spadają do 8 nawet, nie mam pojęcia czemu, może jakiś sterownik nie zainstalowałem czy coś proszę o pomoc laptop jest nowy

Raglad
komentarz
komentarz

aktualizuj sterowniki od grafiki dedykowanej i sprawdz czy na pewno odpalasz gre na dedyku

 

cinekjo112
komentarz
komentarz (edytowane)

zmieniłem w panelu nvidi na procesor wydajniejszy, sterowniki też geforca 960m zainstalowalem, ale ogólnie lipnie chodzi miałem też momenty że przeglądarka minimalizowała się w spowolnionym tempie

Edytowane przez cinekjo112
cinekjo112
komentarz
komentarz

ktoś pomoże ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.