x-kom hosting

2800 Max

LotusExtreme
utworzono
utworzono

Cześć , pare miesięcy temu pisałem z wami odnośnie komputera do 3500 , lecz sie troche pozmieniało i niekupiłem tamtego komputera , lecz teraz już mogę kupić nowy , lecz do 2800.

Przemyślałem sprawe i będe uzywał go do gry w Euro Trucka 2 , CS'a i może jednej nowszej gry typu Rocket League , nic więcej. Monitor mam Samsung UE32EH5000 i łącze go za pomocą HDMI , bo nic innego to dziadostwo nie ma

Posiadam jeszcze dysk z aktualnego komputera " WD5000AAKS " , i czy mógłbym go dać do tego nowego komputera , czy lepiej nie ryzykować bo ten dysk ma już swoje lata.

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli jest sprawny to może zostać, na dane, a na system i programy kupić dysk SSD.

 

Intel I5 7400

AsRock H110M-DGS

GoodRAM 8 GB 2400 MHz CL15

GoodRAM Iridium PRO 240 GB

SilentiumPC Regnum RG2

SilentiumPC Vero L1 500W

GIgabyte RX 470 4 GB

Razem 2793 zł

 

Zestaw z wydajnym, 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 GB pamięci operacyjnej z możliwością rozbudowy. Wydajny, pojemny SSD na system i programy objęty 5 letnią gwarancją producenta. 
Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę na zasilacz. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie. Wydajny układ graficzny z dość przyzwoitym, pół-pasywnym systemem chłodzenia.

Złożenie zestawu oraz aktualizacja BIOS wykonywana jest za darmo.

LotusExtreme
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest wszytko Oki, obudowę zmienię na M35 i płytkę od MSI, dzięki za pomoc! 

Edytowane przez LotusExtreme
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Dorzuć do solidniejszego zasilacza, do tego masz 5 lat gwarancji  CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.