x-kom hosting

Laptop do 3000zl z na tyle mocną grafiką by chodziło na nim GTA V w znośnej rozdzielczości.

Purec
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,potrzebuje laptopa jak w tytule przede wszystkim do GTA V. 

Pasuje żeby miał co najmniej w miarę świeżego intela i5 ,kartę graficzna Nvidii z minimum 2GB vRAMu,ekran full HD,8GB RAMu i dwa dyski,SSD na system i HDD na dane,ewentualnie SSD nie mniejszy niż te 240GB,musi mieć windowsa i podświetlana klawiatura byłaby mile widziana,także mile widziany napęd optyczny i USB C choć jedno,ale to już opcjonalnie. 

Znalazłem takie coś : 

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-acer-aspire-f5-573g-50ec-nx-gd4ep-023-,id-787517

i zastanawiam się czy da się dodać do niego te 4GB RAMu żeby na dzień dobry nie tracić gwarancji. 

Jeśli macie inne propozycje do 3000zl żeby uciągnął GTA V i miał dysk SSD to podajcie mi je proszę. Bo na pewno znacie się na tym lepiej ode mnie. I nie,nie chce desktopa,bo wiem ze kupiłbym dużo bardziej wydajny sprzęt w tej cenie,ale na ten moment potrzebuje mocnego laptopa. 

 

Edytowane przez Purec

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Purec napisał:

zastanawiam się czy da się dodać do niego te 4GB RAMu żeby na dzień dobry nie tracić gwarancji. 

Można.

 

Powiem tak, dysk SSD czy RAM możesz zawsze dołożyć i to bez utraty gwarancji, a CPU/GPU już nie wymienisz. W tej cenie można dostać Acera V5 591G lub MSI GL62 w znacznie wydajniejszej konfiguracji z 4 rdzeniowym I5 6300HQ oraz układem 950M.

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Zgadzam się jak chcesz kupić mocny sprzęt to lepiej skupić się na konfiguracji: MSI GL62Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad. Wersja z DDR5 jest jeszcze tańsza DDR3

https://www.x-kom.pl/p/344673-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-fhd.html

  • Dobra wypowiedź 1
Purec
komentarz
komentarz

Temat zamknięty. Kupiłem tego acera F5 i5 7200U GF940MX 8GB RAMu,SSD na system plus 1TB talerzowy,zapłaciłem 3 tysiące GTA V ustawienia wysokie/najwyższe oprócz tekstur w FULL HD 45-60 FPS vRAMu zajęte 1420mb z 2GB. I myśle ze po dodaniu drugiego 8GB RAMu i zainstalowaniu GTA na dysku SSD dałoby się wycisnąć więcej. Mogę powiedzieć że jestem zadowolony,gdyby ktoś szukał laptopa do GTA w przystępnej cenie to się nadaje. Tylko trzeba od razu dołożyć 4GB RAMu bo fabryczne 4GB to jest kpina. 

Pozdrawiam. 

TooH
komentarz
komentarz

To zes dowalił :D
niskonapięciowy procesor :D

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Co najwyżej jeszcze Lenovo ideapad 700 lecz moim zdaniem lepszy jest MSI

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.