x-kom hosting

[9000] Do renderingu Vray, grafika 3d

yamis
utworzono
utworzono

Hej,
proszę o waszą ocenę mojego zestawu komputerowego smile.png . Komputer przeznaczony w 99,9 % do pracy w programie 3ds max oraz renderowania w Vray, sporadycznie używam PS, Autocada itp. W gry gram raz na ruski rok także tego praktycznie nie trzeba brać pod uwagę. Po kilku latach pracy na i7 3770k, gtx660 i pojawianiu się coraz większych projektów mój obecny sprzęt nie wyrabia tzn. praca z dużymi plikami jest powolna, zapis i odczyt mizerny, czas renderowania też zdecydowanie mi nie wystarcza.
Bardzo ważną sprawą dla mnie jest aby podzespoły były wysokiej jakości żebym mógł spać spokojnie, przyszłościowe w takim sensie żebym za 3-4 lata mógł wykorzystać zasilacz czy budę do złożenia nowego komputera i w miarę ciche bo często pracuję do późnych godzin nocnych i głośny szum potrafi bardzo irytować tongue.png Jeśli to ma znaczenie to komputer pracuje codziennie min. 12 godzin a nieraz kilka dni non stop pod 100% obciążeniem procesora.

Tutaj link do mojego koszyczka: http://www.morele.ne...ry/info/sGljCO/
Dyski chcę połączyć w raid 0.

Co o tym myślicie?

Dzięki! biggrin.png e tutaj.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

W żadnego Ryzena bym nie szedł, nikt normalny nie buduje stacji na tych procesorach, za wcześnie na takie rzeczy, chyba, że lubisz eksperymentować na własnej skórze. 

Dnia 26.03.2017 o 10:46, yamis napisał:

sporadycznie używam PS, Autocada itp.

Tu potrzebujesz procesora z mocnym pojedynczym rdzeniem, także taki 5820K lepiej tu wypada.

Dnia 26.03.2017 o 10:46, yamis napisał:

Dyski chcę połączyć w raid 0.

Raid 0 z SSD na TLC ? - poroniony pomysł.

Jaki masz monitor ?

GTX 1080 do czego niby ?

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.