x-kom hosting

Słuchawki dokanałowe do 150 zł.

drajd06
utworzono
utworzono

Siema jakie proponujecie słuchawki dokanałowe do 150 zł. Do słuchania muzyki przeważnie basowej i bez oplotu na kablu. Chciał bym coś na poziomie xiaomi piston v2 jak na razie zainteresowały mnie Snab Overtone EP-101M. Liczę na pomoc 1f603.png

Youki
komentarz
komentarz

Te Snaby akurat domyślnie są mocno basowe, że tak powiem. Mowa oczywiście o odsłuchu na piankach, których żywotność wynosi 3-4 miesiące max. Jak masz jakieś pytanie odnośnie nich to pytaj, mam je chyba z rok już.

drajd06
komentarz
komentarz

Jak z trwałością kabla i czy się bardzo plącze. Mam aktualnie pistony na oplocie i może to jest mocne ale jak się je zwija już rok to same zaczynają się zwijać i plątać i to denerwuje strasznie. Jakość dźwięku jaka jest, oraz dodam że moim targetem jest raczej muzyka elektroniczna która przeważa (poza nią słucham też utwory z innych gatunków).

Youki
komentarz
komentarz

Z trwałości przewodu jestem zadowolony. Osobiście użytkuję wcześniejszą, niedostępną już rewizję, gdzie przewód był bardziej sztywny i ciężko go rozprostować. W nowszej, obecnej rewizji tego problemu już nie ma.

Czy się plącze to nie wiem, zawsze ładnie składam je i wrzucam do dołączonego etui. 

Takiej muzyki nie słucham, ale bas jest mocno zaznaczony i dość wyraźny, mi to nie przeszkadza. Zależy też pod co to podłączysz oraz jaki EQ.

drajd06
komentarz
komentarz

Aktualnie jestem w kropce bo albo te SNAby albo SoundMagic E10 v2. Mogę się jeszcze zapytać czy nie przeszkadza port mini jack po jest trochę niestandardowy i nwm. możesz coś jeszcze dodać jak wiesz.

 

Youki
komentarz
komentarz

W obecnej rewizji wtyczka jest kątowa, nie na skos jak wcześniej.

Coś bardziej szczegółowo to Ci przykładowo kolega @szagus wkrótce napiszę. ;)

szagus
komentarz
komentarz

Z tych dwóch wybrałbym chyba Snaby, rozważ jeszcze Nuforce NE-700x - te są baaaardzo basowe, ale też i słabo dostępne.

 

Wszystkie w/w mają trwałość... taką sobie. To niestety bolączka większości słuchawek dokanałowych. Jak nie będziesz ich bardzo poniewierał to kilka lat powinny posłużyć.

drajd06
komentarz
komentarz

Znasz jeszcze jakieś słuchawki godne polecenia, tylko może nie ponad budżet.

szagus
komentarz
komentarz

Te, które wymieniłeś są OK, do rozważenia jeszcze Brainwavz R1, ale te nie są typowe dokanałówki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.