x-kom hosting

Pytanie dotyczące subwoofera

Scoti112
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie ponieważ chciałbym kupic subwoofer tylko jest taka sprawa ze chcę go podpiąć do monitora ponieważ mam wbudowane w nim głośniki i sprawa jest taka czy jak podepnę sam subwoofer do monitora z tyłu pod jacka to bedzie grało ??

szagus
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie wtedy wyłączą się głośniki od monitora, takie połączenia rzadko dobrze działają. Lepiej szukać gotowego systemu 2.1.

Scoti112
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie tak bo teraz jak graja z monitora to dzwiek leci przez hdmi czyli jest bardzo duze prawdopodobieństwo ze to nie zadziała ?

szagus
komentarz
komentarz

Gniazdo w monitorze służy raczej do podłączenia słuchawek. W momencie gdy to zrobisz to głośniki od monitora przestają grać. Jak podepniesz jakieś inne głośniki to pewnie będzie tak samo.

Najlepiej kupić jakieś 2.1, podłączyć normalnie do minijacka i wyciszyć monitor, który dalej będzie podłączony przez hdmi.

Scoti112
komentarz
komentarz

A mógłbyś polecić jakieś w normalnej cenie>?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.