x-kom hosting

Problem z pobieraniem.

Mateusz B
utworzono
utworzono

Witam. Chciałem pobrać dziś program Gimp z oficjalnej strony gimp.org . Mam internet przesyłany przez firmę Stansat . Na  www.speedtest.pl testowałem internet oto moje wyniki:

Ping 3 ms     Download 66.67Mb/s    Upload 44.18Mb/s        . Pracuję ogólnie na starym laptopie lenovo B580 Procesor Intel core I3 , Win 7 (Karta graficzna zintegrowana) :( . KORZYSTAM Z WIFI. Pojawił się problem z pobieraniem , plik waży ok 75Mb więc powinien się pobrać całkiem szybko , ale okazało się , że ma się pobierać 1-3godzin!!! Miałem wcześniej takie problemy , ale już nie wytrzymałem , więc napisałem na forum . Próbowałem na 3 przeglądarkach Google chrome , Mozilla Firefox i Internet Explorer i to samo . Robiłem skanowanie Malwarebytes i nic nie wykryło.

Jest to raczej wina laptopa , bo na telefonie wszystko przez wi-fi działa w luj płynnie . 

Proszę o odpowiedź i sugestie , ponieważ może to mi pomóc .

Z góry dziękuje za przeczytanie.:)

                                                                                                                                                                                                                                                                         Mateusz

jukasz
komentarz
komentarz (edytowane)

To, że masz szybkie łącze nie oznacza, że serwer może z taką prędkością do Ciebie wysyłać dane. Spróbuj pobrać program z innego źródła.

Edytowane przez jukasz
Mateusz B
komentarz
komentarz (edytowane)

Gimp pobrałem Dobrymi Programami  https://www.dobreprogramy.pl/GIMP,Program,Windows,13219.html   i się udało ale i tak trwało to z około 20 minut . Czy ma Pan może pomysł aby to przyspieszyć?:huh:

 

Edytowane przez Mateusz B
Cesash
komentarz
komentarz

Szybkość pobierania jest również zależna od serwera strony z której pobierasz.

To że jesteś na wifi również w jakiś sposób może troszkę ograniczać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.