x-kom hosting

Pomoc.

daguson
utworzono
utworzono

Witam napotkałam się z małym problemem odtwarzania zdjęć w przeglądarce fotografii systemu Windows. Wczoraj rano było jeszcze okej, można było normalnie przeglądać zdjęcia, a wieczorem już nie było możliwości wyskakiwał błąd typu: "przeglądarka fotografii windows nie może otworzyć tego obrazu, ponieważ nie obsługuje tego formatu pliku lub nie zainstalowano jej najnowszych aktualizacji." - wszystkie zdjęcia są  w formacie jpg. A powiem, że zależy mi bardzo na zdjęciach, a nie wiedziałam że przydarzy się taka sytuacja. :beksa:

jacekzw
komentarz
komentarz

Może w wierszu polecenia wpisz sfc /scannow? lub cofnij system do daty kiedy to dobrze funkcjonowało.

daguson
komentarz
komentarz

robiłam przywracanie systemu i to nic nie pomogło :/ 

22 godziny temu, jacekzw napisał:

Może w wierszu polecenia wpisz sfc /scannow? lub cofnij system do daty kiedy to dobrze funkcjonowało.

ok, zrobiłam jak napisałeś wyżej. I takie coś mi wyskoczyło :huh:

Bez_tytułu_2.jpg

jacekzw
komentarz
komentarz

W twoim systemie jest jakiś błąd,którego narzędzie do naprawiania nie potrafi usunąć.Dlatego po wpisaniu "sfc /scannow" pojawiło się  te info.

Jeżeli masz dużo punktów przywracania,spróbuj dać na inny punkt i ponownie "sfc /scannow".Pamiętaj,że przy cofaniu systemu możesz stracić aktualizacje...i programy zainstalowane w międzyczasie.

Miałem ten sam problem.W wyszukiwarce wpisałem C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. ..... i szukałem rozwiązań w necie.NIc nie pomogło.Musiałem system na nowo instalować,żeby się tego pozbyć.

Musisz poszukać kogoś kto b.dobrze zna się na Windowsach.

Pozdrawiam!!!

  • 3 tygodnie później...
jacekzw
komentarz
komentarz

Bardzo prosimy,jeżeli ktoś wie jak się tego pozbyć o informację-jak się tego pozbyć i dlaczego to występuje w win8.1 bardzo często!!!

kombajn93
komentarz
komentarz

Hej,

 

spotkałem się z takowym problemem jeśli pliki były zbyt dużej rozdzielczości. Polecam pobrać jakiś inny program do przeglądania zdjęć, wtedy powinno wszystko działać.

  • 4 miesiące później...
jacekzw
komentarz
komentarz

Piszę dopiero teraz.Ale myślę że komuś to może się przydać:

Co do plików CBS których sfc /scannow  nie może naprawić,to należy użyć narzędzia SFCfix.Co prawda mi dopiero naprawiło za trzecim razem ale to działa-no może dłużej to trwa niż jest w opisach lecz naprawia te pliki!!!

  • 8 miesięcy później...
jacekzw
komentarz
komentarz

SFCFix już przestał działać a w moim systemie regularnie występują błędy plików CBS,których nie mogę naprawić w żaden sposób.

Ostatnio system na nowo wgrałem ale skopiowałem pliki CBS i CbsPersist.Zastanawia mnie co powoduje te błędy.Myślę,że może jakiś program?

Gdyby ktoś coś wiedział na ten temat to byłbym wdzięczny za pomoc.

https://megawrzuta.pl/download/f15eccf96da99e0a2135093ea14d1092.html

https://megawrzuta.pl/download/83de2277abb7e292111ea5c5dce1b389.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.