x-kom hosting

Karta GTX660Ti 2GB czy pójdzie

rubensa123
utworzono
utworzono

Witam, mój komp:

Płyta główna: MSI H81M-P33

4GB 1333 goodram

zasilacz FSP460W

Procesor I5-4690 3,5GHz

Moje pytanie. Czy to wszystko uciągnie gigabyte GTX660Ti 2GB ???

Z góry dziękuje za pomoc

Youki
komentarz
komentarz

To jest oznaczenie Twojego zasilacza? 

fsp460 701uh 80 plus


Głównie kwestia okablowania.

W jakiej cenie możesz nabyć 660 Ti?

rubensa123
komentarz
komentarz

Model to FSP460-60GHN 

Gtx moge kupic za 320zl

Youki
komentarz
komentarz

Znaczna większość 660 Ti potrzebuje 2x6 PIN, Twój zasilacz ma tylko 1x6 PIN, do tego dwie, dość kiepskie linie +12V

rubensa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Szkoda, bo na fsp 350-60ghn(85) to nie ma co liczyc ze pojdzie? gtx660ti za 320 to chyba dobra cena, jaki zasilacz byłby dobry? 

Albo, lepiej. Jaka kartę graficzna pod taki zestaw? Czy ten fsp460 udźwignie coś sensownego żeby wiedźmin poszedł? Bo na Ty fsp350 to chyba tylko zintegrowana :)

Czy w to piękne sobotnie popołudnie ktoś siedzi przed komputerem i mi pomoże :?? :)

 

Czy ten fsp460 uciągnie RX460??

 

Edytowane przez rubensa123
Youki
komentarz
komentarz

Nie.

Za 350 Ti możesz szukać 750 Ti 2 GB na gwarancji, na nisko-średnich w FHD zagrasz w W3.

rubensa123
komentarz
komentarz (edytowane)

ok, dzięki za pomoc

Po przemyśleniu sprawy  kupię coś ciekawego do około 600zł. Dodatkowo zasilacz ale wolałbym nie przekraczać 200zł.  Możesz mi coś doradzić?

Pozdrawiam

 

Edytowane przez rubensa123
Youki
komentarz
komentarz

Lekko ponad 600 zł szukaj nowego GTX 1050 Ti 4 GB, obejdzie się bez wymiany zasilacza.

rubensa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję za odpowiedź. Jakiś konkretny model?  daj adres, wyśle Ci piwko w podzięce :D

Edytowane przez rubensa123
rubensa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki wielkie, to czekoladę mogę wysłać. Chyba od razu dokupię ramy. Prezent na święta sobie zrobię. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie, Czy ten MSI 1050 ti pójdzie na zasilaczu fsp350, czy lepiej go podpiąć pod fsp460??

 

Edytowane przez rubensa123
Youki
komentarz
komentarz

Ten model nie wymaga dodatkowego zasilania, raczej obydwa powinny sobie poradzić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.