x-kom hosting

Laptop się cały czas tnie

Mysz2312
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. jestem posiadaczem laptopa hp pavilion g6 intel core i3 4gb ram intel hd geaphics 3000, 300 HDD ,Windows 8.1 od pewnego czasu laptop cały czas się tnie. robiłem już skanowanie antywirusem to co wyszukało usunąłem,czysciłem go ccleanerem i dalej to samo. znajomy informatyk stwierdził że to wina pamięci ram,jednak po dokupieniu nowej jest to samo. pomocy! co robić ? 

 

Edytowane przez Mysz2312

Jaho
komentarz
komentarz

Tnie się w pulpicie czy w grach?
Bo z taką specyfikacją to w gry typu CS:GO nawet na najniższych detalach będzie ciężko grać.

 

pestka12
komentarz
komentarz

Witam.

 

Jakie są temperatury procesora, i jakim antywirusem robiłeś to skanowanie czy na licencji czy na trial.

jukasz
komentarz
komentarz

Przeskanuj dysk programem HD Tune. 

Mysz2312
komentarz
komentarz

Laptop tnie się na pulpicie, gry się wgl nie chcą włączyć chociaż kiedyś chodziły normalnie, tnie się w przeglądarce, co bym nie robił cały czas ściny. skanowałem antywirusem comodo i malwarebytes anti malware 

pestka12
komentarz
komentarz

Musi być 1 antywirus nie mogą być 2 zainstalowane bo powodują bardzo duże obniżenie pracy komputera 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.