x-kom hosting

temp procesora

Phyriusek
utworzono
utworzono

Czesc spojrzcie na temp proca i reszty jest za gorąco? To laptop

Screen Shot 03-24-17 at 11.37 PM.PNG

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli to nie są błędy czujnika to zdecydowanie za gorąco.

Pasta termo przewodząca była wymieniana?

Phyriusek
komentarz
komentarz

Nie była :/ to mały laptop ultrabook Samsung http://www.samsung.com/pl/support/model/NP535U3C-A01PL mam go od 2 lat jakoś, używany tylko do internetu i filmów. Nie bardzo wiem jak nasmarować CPU, bo na laptopach się nie znam, dodam, ze ani razu się nie wyłączył jeszcze. Kupiłem specjalnie podkładkę chłodzącą

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że to błędne odczyty. Nie słyszałem o procesorze, który by wytrzymywał takie temperatury, choć z drugiej strony, Twój procesor (AMD A6-4455M) jest wyjątkowo wytrzymały termicznie - według danych powinien dawać radę przy 100 stopniach Celsjusza. No ale 100 a 139 to cholernie duża różnica - niby jakaś tam szansa jest, że faktycznie tyle osiąga, ale osobiście raczej wątpię.

 

Nie zmienia to faktu, że pastę tak czy owak raz na jakiś czas warto wymienić. A ta podkładka chłodząca coś daje w Twoim przypadku?

Phyriusek
komentarz
komentarz

Te temperatury, to są jak laptop jest położony na podkładce chłodzącej :D Ogólnie bez niej, to jest tak gorący, że go nie można dotknąć, ale przyzwyczaiłem się, bo z rok tak już jest na 100% no i bardzo głośno chodzi, ale dzisiaj znalazłem program Samsung setting gdzie miałem do wyboru sterowanie wentylatorem i na automacie jest, to chodzi cicho. Co do wymiany pasty, to będzie problem, bo nie bardzo wiem jak to wymienić, ale popatrzę na YouTube może jakiś poradnik będzie, jak nie to do serwisu jakiegoś

jukasz
komentarz
komentarz

Sprawdź temperaturę CPU w BIOS-ie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.