x-kom hosting

2 monitory

Riskyy
utworzono
utworzono

hej mam problem mianowicie kiedy podłączam drugi mionitor pod karte graficzną (asus geforec gtx 1050ti oc ) przez przejściówke vga na dvi to nie ma obrazu a kiedy podłączam do płyty głównej to mam zmienione choryzonty . chciałbym podłączyć drugi monitor pod karte graficzną albo jak nie mam innej opcji pod płyte główną ,ale chciałbym żeby choryzonty były normalnie ustawione 

Matematyk0
komentarz
komentarz

Podaj model płyty głównej.

 

I nie wiem o co Ci chodzi z tymi horyzontami. Masz odwrócony ekran?

Riskyy
komentarz
komentarz

h11om-k asus

 

i chodzi mi oto że mam monitor drugi po lewej a żeby przejść na niego musze ruszać myszką w prawo to bardzo denerwujące

 

bemol911
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Riskyy napisał:

i chodzi mi oto że mam monitor drugi po lewej a żeby przejść na niego musze ruszać myszką w prawo to bardzo denerwujące

 

 

W ustawieniach ekranu możesz to zmienić. 

Riskyy
komentarz
komentarz

jak konkrety prosze?
 

 

Matematyk0
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Riskyy napisał:

jak konkrety prosze?

 

Panel sterowania -> Wygląd i personalizacja -> Dopasuj rozdzielczość; możesz też wejść szybciej - prawy przycisk myszy na pulpit -> rozdzielczość ekranu

Ustawiasz sobie ekrany tak jak chcesz - lewo, prawo, góra, dół, po skosie. Jak nie wiesz który jest który - klikasz "identyfikuj" - na ekranie pokażą się cyferki odpowiadające cyferkom w panelu sterowania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.