x-kom hosting

Problem z zainstalowaną kością ram

scam
utworzono
utworzono

Witam posiadam 2 kości ram 'good ram 2x 4gb ddr3 10600 dimm' pewnogo razu gdy czyściłem komputer uszkodziłem jedną z nich i dziś doszła mi nowa taka sama lecz komputer jej nie wyszukuje pokazuje mi tylko 4gb w systemie, w cpu-z oraz w biosie. Proszę was o pomoc bo ja już nie wiem co mam robić :/

Pozdrawiam

bemol911
komentarz
komentarz

Sprawdź czy komputer będzie działał tylko na nowej kości, sprawdź ją w obu slotach.

scam
komentarz
komentarz

Tak działa teraz wyłączyć komputer i wsadzić ta starszą?

bemol911
komentarz
komentarz

Tak, włóż obie i zresetuj BIOS. 

scam
komentarz
komentarz

Chodzi o wyciągnięcie bateri i zloczenia 2 pinow?  Mogę wykorzystać do złaczenia pinow nóż?

bemol911
komentarz
komentarz

Tak.

scam
komentarz
komentarz

Ok zrobiłem to co kazałes przepraszam za opóźnienie lecz wyciągnąłem karte graficzna, ok wiec pokazało mi sie okno, na którym sa białe napisy na czarnym tle pier pisse A7641AMS V17.17 042215 później mój procesor lecz pamięć tylko 4080MB niżej jest napisane 

CMOS Settings Wrong

CMOS Date/Time Not Set

Press F1 to Run SETUP

Press F2 ro load defult values and continue

 

 

F11 to enter Boot Menu

Zrobiłem juz wszystko reset biosu akualizacje biosu i dalej nic.......

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.