x-kom hosting

Lenovo G570 - temperatura

hnrc87
utworzono
utworzono

Witam.

Problemem są wysokie temperatury w moim lapku. Od jakiegoś czasu praktycznie tylko przy otwartym firefoxie zresztą nawet przy pozamykanych wszystkich

aplikacjach temperatura procka osiąga ponad 70 a nawet czasami blisko 90 stopni.

Dodam tylko, że wszystko wyczyszczone, przedmuchane, założona nowa pasta, rurka sprawdzona działa i przenosi ciepło bo wiatrak wydmuchuje naprawdę gorące powietrze.

Co robić gdzie może być przyczyna?

W załączeniu screen.

temp proc.jpg

Youki
komentarz
komentarz

A wentylator na jakich obrotach pracuję, rurka cieplna nie jest uszkodzona?

hnrc87
komentarz
komentarz

Rurka ok, sprawdzałem przy pomocy gorącej wody podczas czyszczenia. zresztą przekazuje ciepło do radiatora bo dmucha gorącym.

a jak sprawdzić obroty wentylatora, sciagnalem speed fan, ale nie wiem co i jak w tym programiku.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zrzut ekranu z programu HWmonitor. :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Aktualizacja biosu robiona? Można zakupić podkładkę

hnrc87
komentarz
komentarz

Tak bios aktualny, znaczy sie z 2012 roku, ale później już nie było aktualizacji

Wolałbym, rozwiązać problem, bez podkładki, bo nie zawsze jest możliwość ciągać podkładkę ze sobą.

  • 2 tygodnie później...
hnrc87
komentarz
komentarz

Więc tak.

Wymieniłem wiatrak, wymieniłem rurkę cieplną na nową i poprawa minimalna.

Co może być jeszcze nie tak?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.