x-kom hosting

Laptop 17 cali // 1500-1700 zł // użytek podstawowy

filippo5050
utworzono
utworzono

Witam,

 

szukam laptopa dla mamy, obecny jest już dość stary i działa  po prostu bardzo wolno, reinstalki itd. już nie pomagają.

 

1700 to max, ale ważne żeby miał 17 cali co najmniej. Użytek - podstawowy wyłącznie internet, a w nim najbardziej wymagający to youtube.

 

Szukam z systemem operacyjnym, jak ktoś jeszcze sprzedaje z 7 to byłoby ekstra, jak nie to 10.

 

Oglądałem już kilka laptopów, da się znaleźć z intelem w środku bo na AMD nie patrzę, chyba nie warto ? Ale szukam porady od bardziej zaznajomionych z tematem.

Youki
komentarz
komentarz

NIestety, w tej cenie z 17 cali nic sensownego nie dostaniesz, szczególnie z systemem operacyjnym.

 

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Czy 15 cali też wchodzi w gre?

filippo5050
komentarz
komentarz

Jak jest coś wyjątkowo przystępnego za tą cenę to mogę sprawdzić, ale generalnie chodziło o 17 cali.

 

Z tych 17 calowych w tej cenie to do wyboru mam jakieś AMD, Intel Pentium i I3 jakiś podstawowy, w tych najsłabszych wersjach jest jakaś różnica między nimi czy raczej bez różnicy?

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie 17 nie ma nic na I3 z systemem. Mowa o normalnych nówkach, nie outlet, refurb czy modelach z gwarancją sprzedawcy. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.